Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos körül babádnak a...

5 hónapos körül babádnak a tápszert milyen cumis üvegből adod? Mekkora lyukúval? Inkább Aventos érdekel!

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszotokat!
2011. szept. 23. 10:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

13:21 es vettem olyan cumisüveget kipróbálom este!


Köszönöm mindenkinek!

2011. szept. 23. 16:15
 12/15 anonim ***** válasza:
Oké, sok sikert, drukkolok! Ne lepődj meg, de sokkal könnyebben jön belőle a tápszer, szóval óvatosan! Kisfiam második, harmadik evésnél szokta meg, előtte nem győzött nyelni (mégsem fájt a pocija, nem nyelt több levegőt)! :)
2011. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

kipróbáltam! Nagyon jó!

200 ml 10 perc alatt megette. első kortynál fulákolt, de utána semmi gond nem volt.

Köszönöm a segítséget!


De veszek még egyet, mert inni sem akar az aventosból. lehet ebből inna is napközben!

2011. szept. 24. 08:59
 14/15 anonim ***** válasza:
De jó, örülök, hogy sikerült! :) Igen, én is vettem aztán másnap teának is, mert onnantól kezdve teljesen elutasította az Aventosat! Érdekes...
2011. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem Nuk cumi van egy üvegen, ez is jó vagy kell hozzá a first choice üveg? Gondoltam kipróbálom ezt, hátha nem nyel annyi levegőt a gyerek.
2011. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!