Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öltöztetés - hülyeség így?

Öltöztetés - hülyeség így?

Figyelt kérdés

Ujjatlan body

póló

pulóver

ha kell, -> mellény

ősszel.

Alulra harisnya + nadrág.


2011. szept. 23. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hány fokban. A harisnya talán még túlzás. A többi szerintem ok.
2011. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Body póló pulcsi harisnya sok. Harisnya elég télen, body fölé nem kell póló is. Ha hűvösebb van akkor picit vastagabb nadrágot adsz rá, de megfőzni nem kell így harisnya sem. Pulcsi fölé megy mellény van kiskabát, tehát a póló is teljesen felesleges. Ha ősszel ennyire be akarod öltöztetni, akkor mit adsz rá majd a télen, amikor valóban hideg lesz?!
2011. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ősszel nekem soknak tűnik, bár függ a baba korától is.


Nálunk póló és pulcsi ->vékony (ha kell mellény), ha nagy szél van, akkor vastagabb pulcsi, de akkor nem kap mellényt. Zokni és nadrág. Harisnyát télen kap. Ősszel esetleg vastagabb nadrág, ha már 10 fok alá megy a hőmérséklet. 2 éves a fiam.

2011. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
12 hetes a kisfiam.
2011. szept. 23. 19:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze nem szeretném túlfélteni és túlöltöztetni, de nagyon "vagány" sem szeretnék lenni, hogy túl lazán legyen.
2011. szept. 23. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:

mikor ilyen pici volt a babám és hideg volt akkor

body, rugi és arra adtam egy vékony nacit, pulcsit.

nekem így egyszerűbb volt és a dereka is duplán védve volt :)

de egyébként így kell öltöztetni mikor hűvösebb lesz, most még sok

2011. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most talán sok.Rakj be egy plédet a babakocsiba,ha melegszik az idő leveheted róla.
2011. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit adsz rá télen??
2011. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!