Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hülyeség 1 éves...

Szerintetek hülyeség 1 éves szülinapra két külön tortát?

Figyelt kérdés

Verdás tortája lesz,meg gondoltam,hogy lehetne még 1 amit én sütök,széttrancsírozni.Vagy inkább kapjon erre a célra 1 szeletet a verdásból?


Írjatok,kíváncsi vagyok ki hogy oldotta meg!


2011. szept. 14. 17:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak két tortája volt,de egy kicsit más meggondolásból.Volt egy a nagy családi "felfordulásra",és egy másnap(ténylegesen a szülinapján),amikor hármasban ünnepeltünk.

A drága gyermek még csak hozzá sem nyúlt egyikhez sem:)

És a környezetemben többen is ezt mondták,így lehet,hogy felesleges.

2011. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Egy nagy kék kiskutyás tortája volt, megkapta hogy trancsírozhassa, de Ő kiválasztott magának egy kis sarkot és csak azt majszolta szét. Ugyanazt ettük, a vendégek is. Senkit nem zavart hogy belenyúlkált. Szerintem felesleges, de ha gondolod süss egyet Te is.
2011. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de igen, szerintem az...
2011. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
ha van kedved süss-de lehet,hogy hozzá sem fog nyúlni.
2011. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
szóval akkor több mint valószínű,h pénzkidobás lenne?maradjak az 1 szelet verziónál?
2011. szept. 14. 19:15
 6/28 anonim ***** válasza:
a kislányom hozzá sem nyúlt a szülinapi tortájához.
2011. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Orchidea001 ***** válasza:
Nekünk is most lesz a szulinapja és én is kettőt veszek:) pont ezért !!!:))
2011. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Mi is kettőt vettünk, a Vuk tortájának az orrát szemelte ki magának és vette le, a marcangolásra szánt tortához hozzá sem nyúlt. Így utólag felesleges volt két torta, de nem tudtok, hogy mit fog vele kezdeni. Egy ismerősünk kisfia totál szétnyomkodott egy egész tortát, azt már nem lehetett megenni. :)
2011. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
En harmat sutottem:-) kettot a vendegeknek, egyet a csajszinak, csak azert, hogy magara kenhesse. Nagyon elvezte, egyaltalan nem bantam meg.
2011. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk a trancsírozás céljára külön torta szerintem buta dolog. Én fiam a tortájából kapott egy szeletet, szépen megetettük, nagyon ízlett neki,nem tudom miért divat hogy a gyerek első szülinapján "trancsír party" van a kajával..... anyósomék totál elképedtek hogy miért nem engedem meg hogy a gyerek a markával vegyen a tortája közepéből. Mondjuk szerencsére neki több esze volt mint anyósméknek, nem is akart belenyúlni, ettől még éppúgy élvezte a szülinapját, evett a tortából, a rajta lévő marcipánt leszedhette, ehette egyedül :)
2011. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!