Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikészulok! Fog vagy betegség?

Kikészulok! Fog vagy betegség?

Figyelt kérdés
1éves a fiam. jelenleg 8foga van kinnt. de pár napja annyira nyugos lett, h napkozbe nem lehet vele birni,éjjel pedig egyfolytába fennt van. lehet hogy jon a szem foga? annyira nyálzik, hogy szinte folyik belolle és náthás is egy picit.
2011. szept. 30. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján fog.
2011. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet jelenleg. A kettő együtt. Borzasztó kellemetlen lehet így nekik.
2011. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom mi van a levegőben, de az én fiam 13 hónapos és soha nem volt ilyen nyűgös-hisztis mint most, pedig adom neki a chaomillát, lefoglalom, játszom vele, mindenhová lassan kézben viszem, mert alig tudom letenni... :-( szerintem próbáld meg adni neki a chaomilla ch 15-öt, azzal ártani nem árthatsz, hátha megnyugszik.
2011. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!