Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom másfél éves és jól...

Kislányom másfél éves és jól megfázott. Ezzel kapcsolatban pár okos tanács?

Figyelt kérdés

szerda óta beteg

dokinéni cebioncseppet ajánlott.

láza nincs nem köhög csak piszkosul folyik az orra, meg taknyos nagyon a drágám.

orrszívó-porszívózunk sokszor! de még éjjel így is bevan dugulva hiába szívom le.

mit vehetnék neki a patikában

orrsprét? vagy mit?

kidugulna tőle neki az orra?


2011. szept. 24. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nasivin orrcsepp dugulás ellen. A babámnak adtam kamilla, és hársfa teát (kamilla lehúzza a gyulladást, a hárs jó a légutaknak)1-1 kisk-al 2dl forró vízbe, 3 percig lefedni. Nagyon hatásos:) Gyógyuljon hamar a lányod!
2011. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adj neki calcimusc oldatot.Nekem a védőnő mindig ezt ajánlja,e mellé még c vitamint.A gyógyszertárban biztos tudnak ajánlani neki egy jó orrcseppet.

Jobbulást a picurkádnak!

2011. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
A múltkor a tv-ben nyilatkozott a drnő, a kicsik megfázásáról. Ő is a c vitamint javasolta, a p-orrszívózást, a p-orrszívózást(!!) nagyon fontos, a sóoldatot+ nyálkahártya duzzanat csökkentőt:orrcsepp/orrspray. (mi a nasivin cseppet vagy a stérimar orrsprayt használjuk) és a fülmelegítős sapit. Még ha nem is fáj a füle, azt mondta, nagyon hasznos.
2011. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
A dokinénink nekünk is mindig Ca-t ajánlott ilyenkor, de nem a Calcimuskot hanem a Ca Kid-et.
2011. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, nekünk még a babyluuf kenőcs segített, ami megkönnyítette a légzést éjszaka!
2011. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobban vagytok már?Mi is beleestünk, én is lányom is. Iszonyat! :( A gyerek orra el van dugulva, pedig használunk orrcseppet, orrsrayt,gyógysapit. Nekem a fejem és torkom fáj. Szegénynek valószínűleg hasonló, ezért én adtam neki fájdalomcsillapítót is.
2011. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!