Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós, tápszeres babák...

Hasfájós, tápszeres babák anyukái nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Mi vált be hasfájásra és milyen tápit használtok??

kislányom7hetes lesz és már a 4.tápszernél tartunk,de eddig mindegyiktől fájt a hasa..Infacolt használtunk,aztán most espumisant de nem igazán akar használni..Minden délután fáj a hasa és ordít..Tudnátok ajánlani valamit??van valami megoldás??annyira sajnálom szegényt...


2011. szept. 24. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia, a komfort tápszer és a gripe water együtt egészen biztosan hatékony lesz, nekünk legalábbis a kisfiamnál nagyon bevált. Jobbulást!
2011. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!most a milumil komfort tápszert eszi(1napig ette az optima Ar-t,de kegyetlen hasfájása volt tőle),édeskömény tea nélkül,ugyanis úgy ettem észre ez a tea pont az ellenkezőjét váltja ki...A gripe water sem vált be...attól is jobban fájt a pocak...

Aztán meglátjuk,...lehet megint váltanunk kell...:-((,...csak azt nem tudom mire....;-(((

2011. okt. 5. 15:08
 13/13 anonim ***** válasza:

Milupa Milumil HA1-et evett a kisfiam és nagyon hasfájós volt. Minden végigetettem vele amit kapni lehet hasfájásra és csak az Ánizsmag tea vált be. Gyógyszertárban lehet kapni. 2,5 dl vízzel forrázz le egy mokkáskanálnyi magot, majd hagyd állni kb. 3 percig, hűtsd le és langyosan itass vele annyit amennyit elfogad az etetések közt.


remélem beválik nektek is.

2011. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!