Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám elég hasfájós, és...

A babám elég hasfájós, és tápszeres! 3-hónapos, azt javasolták ismerősök, hogy legyen a kajája kicsit vizesebb! Pl:most 150 vízhez,5kanál táp! Azt mondták most csak 4-4,5 kanál tápot tegyek! Ettől nem lehet baja? Azt mondják így nem olyan erős.

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tápszer adagon ne változtass, viszont ha 3 hónap után még mindig hasfájós lehet hogy tápszert kellene cserélnetek!Kérjétek a gyerekorvos segítségét.Mi annó 2x is váltottunk!HA-s tápszert eszik a pöttöm?
2010. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől nem lesz jobb a hasfájás. Sőt! Hamarabb meg fog éhezni, sűrűbb etetéssel, pedig lehet, hogy rontasz csak a helyzeten.

Egyébként baja nem lenne tőle. De plsz folyadékot inkább sima víz formájában adjál neki. A tápszer adagolását nem véletlenül találták ki.

2010. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy van az egész,A Milupa Mil Start eszi,most kéne neki neki enni 167ml,ami mint írtam 150ml vízhez most 5kanál táp!mióta ezt így adom neki fáj egyfolytában a pocija.Ezért mondták hogy csináljam kicsit vízesebre neki!Egyébként 3-óránként eszik...
2010. aug. 21. 17:44
 4/5 A kérdező kommentje:
HA es igen..
2010. aug. 21. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

a fiamnak is kb. ennyi idősen váltottam tápszert, nagyon hasfájós volt, sokat bukott, AR-es tápot kapott, attól meg szorulása volt, de nagyon.


A Humana Babyfit 1 vált be, nagyon szerette,és nem is drága, receptre ezer Ft körül van a 900 g-os.


Most múlt 6 hónapos, már kettes tápszert kap, meg persze főzelékeket is, és már kicsit sem fájós a poci :-)


Minden jót Nektek!


3 gyerekes

2010. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!