Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hetes a kislányom. Tápszeres,...

7hetes a kislányom. Tápszeres, hasfájós és sokat bukik? Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 15:49
 1/4 gica04 válasza:
Lehet hogy sok levegőt nyel evés közben. Nem eszik hirtelen, és gyorsan? Jó a cumid az üvegen nem túl nagy a luk? Esetleg próbálj li másik üveget. Attól is fájhat a hasa ha hirtelen eszik vagy sik levegőt nyel közbe.
2011. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gica04 válasza:
Bocsi a hibákért, de a fiam is használja a billentyűzetet.
2011. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk csak a tápszerváltás jött be.

A hasfájással nem nagyon lehet mit kezdeni, ha hajlamos rá, ez lesz a 3. hónapig, aztán elhagyja.Sok a hasfájós baba, át kell vészelni ezt az időszakot, de kipróbálhatsz vény nélküli gyógyszereket is.

Viszont a dokinak szólj a sok bukás miatt, mert nálunk is ez volt, és kaptunk antirefluxos tápszert.

Mert megevett 100-at abból a felét kibukta, és 1 óra múlva megint éhes volt.

Milupa milumil AR-t irattam, nagyon bevált, azóta is ezt eszi, most 6 hós.

Drukkolok hogy minden jó legyen!

2011. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Mi 2 nap múlva leszünk 8 hetesek. Sajnos a házi gyerekorvos nem vett komolyan. Szerinte túletettem a lányomat, hiába mondtam neki, hogy higgye el, hogy nem. Akkorákat bukott, hogy beterítette az arcát, belement a fülébe, meg a hajába. Nem tudtam lerakni, mert ha bukott jött a fuldoklás. Aztán orvost váltottunk, aki írt fel neki sűrűbb antireflux tápszert és ajánlott egy savvisszafolyást gátló új szirupot, a neve: Gastrotuss baby. Vény nélkül kapható. Ezek beváltak. Hasfájásra nekünk az Espumisan csepp vált be. Előtte próbáltuk a kamillateát, masszírozást, Infacolt, Gripe watert, de csak az Espumisan segített. Minden adag tápszerhez keverem neki.
2011. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!