Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Fisher...

Mi a véleményetek a Fisher Price tanuló laptopról?

Figyelt kérdés

Vett már valaki ilyet a babájának?

Az én fiam nagyon szeretne mindig az én laptopom közelébe férkőzni,imádja csapkodni a billentyűt,de hát ez igen drága játék lenne.Most véletlenül akadtam erre a tanuló laptopra a neten és kíváncsi lennék a véleményekre,akinek van esetleg ilyen.Érdemes megvenni?10 hónapos


2011. szept. 25. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány hónaposaknak valót nézted? Mert én is kinéztem a 6 hónapos kortól ajánlottat, amin jó nagy gombok vannak, ugyan azon okokból amiért te, mert a kisfiam totál rá van indulva az én laptop-omra. A boltban mg is néztem, ki is próbáltam, de nekem ott már nem is tetszett, így nem választottam. A hangja nem rossz, de zavart, h folyton mondja, tanuljunk angolul, tanuljuk meg a számokat, tanuljuk meg a színeket... meg a képernyője nagyon gagyi, piros pontok villognak amikor szól a játék, semmi más.

Szóval valami mást fogok neki nézni.

2011. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemigen hiszem,hogy attól hogy veszel neki játék laptopot,le fog szokni arról hogy a tiedet csapkodja.A gyerekek sokkal jobban szeretnek az igazi felnőtt dolgokkal játszani,az sokkal érdekesebb,meg hát tiltott gyümölcs is.Amúgy én is szeretnék laptopot venni nekik,nekem a vtech szerkentyűi jobban tetszenek.A problémára visszatérve pedig adj neki egy kiszuperált (igazi) billentyűzetet,garantált h jól el fog vele szórakozni..
2011. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is pont ebből a meggondolásból vettünk egy játék laptopot a kisfiúnknak. Annyira nem érdekelte sokáig soha sem,még a mai napig imádja csapkodni a "mi" laptopunkat,pedig már 19 hós.
2011. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6 hónapos kortól van ráírva.Hát nem is tudom,most hogy írtátok,hogy nem nagyon érdekelte babáitokat meg megnéztem jobban,hát nem valami biztató és szállítási költséggel már majdnem 8 ezerre jön ki.Úgyhogy lehet nem lesz laptopja a kisfiamnak:)
2011. szept. 25. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!