Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Május elején/közepén fogok...

Május elején/közepén fogok szülni. Elvihetem augusztus végén a babámat egy 1 hetes (autós) olaszországi nyaralásra?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Én a helyedben az idei (külföldi) nyaralást inkább kihagynám, esetleg belföldön egy pár nap, vagy hétvége.
2008. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Édesanyám mondta,hogy velünk az első fél évig sehova nem ment.Aki látni akarta az jött.Szerintem nem fog neki jót tenni az a sok kocsibanülés,és inkább elhalasztanám a nyaralást.Az erős napfény,amúgy sem tesz jót a pici bőrének.Jövőre viszont már a vizet is élvezni fogja.

mi idénre egy hetes belföldi nyaralást terveztünk a hegyekbe,de inkább mi is meggondoltuk magunkat,mert messze van.A kicsi gerincének amúgy sem tesz majd jót egy akkora kicsiút.

2008. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Autóban biztonságosan gyerekülésben tudod utaztatni. de abban nem tanácsos 12 hetes kora elött! Erre figyelj, mert az ő egészsége a legfontosabb.


Kisfiam kicsit nagyobb volt már amikor utatunk vele ausztriába (4 hónap), és jól bírta az autózást. ha igényli, gyakran meg kellhet állni kicsit mozogni vele, szoptatni, pelus csere stb. de elméletileg ha bírja az autózst, akkor nem lehet gond. Mi repültünk is közel 5 hónapoan, akkor ölben volt, azt végigaludta :)

2008. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Beszélj a gyerekorvossal majd elötte.Èn is viszem a babámat haza májusban.Mink Ne´metországban lakunk.1000km.Nem lessz semmi bajotok,csak többször kell majd megállni,kicsit a babát is megmozgatni.Attól is függ majd,hogy hogyan bírja az autózást.Nekünk Rebeka szeret utazni.az ablakra lehet pelenkát,vagy ma´s fehér anyagot tenni,és nem fog besütni a nap.Ja,az én lányom is 3 hónapos lessz,mikor megyünk haza.

2008. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

én biztos nem mennék külföldre egy kisbabával.ez egyébként se nyaralás szerintem , se a szülőknek se a picinek.meg ne adj isten történik valami, ott "idegenben" hova szaladsz vele?jó, tudom ott is van kórház...

és 3hónappal szülés után biztos, hogy neked is "nyaralgatni" /hosszú autó út/ lesz kedved?szerintem mindenképp macerás lesz :(

2008. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj csak nyugodtan!
2008. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!