Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Németben van vmi jó minőségű...

Németben van vmi jó minőségű és olcsó pelus?

Figyelt kérdés
Párom megy ki pár napra,ha van jó akkor tudna hozni nekünk.Köszönöm!Esetleg mit érdemes még hoznia?
2011. szept. 25. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom kamionozik. A pelusok, amik nálunk is ismertek, semmivel sem olcsóbbak, mint itt. Én popsitörlőt és babakaját hozattam vele, mert ott szerintem nagy a választék. Viszont a füszerezése kicsit más az ottani bébiételeknek....
2011. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Csak bíztam benne hátha,a Dm-s babylove-ra gondoltam,hátha ott olcsóbb,de akkor mégse.Köszi azért!!!
2011. szept. 28. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Én férjem is kamionozik. Ő szokott hozni pamperst németből, mert szerinte olcsóbb. Meg hozott már REAL üzletláncból saját márkás pelust. Jó volt az is és árban a pampersnél is olcsóbb. Árakat ne kérdezz, mert én nem szoktam megkérdezni, hogy mennyi. Örülök, hogy hoz :)
2011. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!