Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tisztitókurát alkalmazo...

Milyen tisztitókurát alkalmazol a pici gyermekeid vannak? Ami olcsó jó és nem gyengit el nagyon!

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Forever Aloe Blossom Herbal Tea. Akár a picinek is adhatod, tökéletes és finom. Nincs benne sem koffein, sem csersav, van viszont egy rakás gyógynövény, sejtszinten méregtelenít, mégis kaphatja akár újszülött babóka vagy terhes kismama is. Imádom.
2011. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tökéletesen az amit az első írt!Én is ezt használom (FLP-s vagyok).Napi 2 litert meg iszok,igaz hogy pisiltat rendesen,de azért szeretem,mert a többivel szemben amit próbáltam,az mind meghajtott.Melegen nyugtat,hidegen élénkít.És az sem utolsó szempont h fogyasztó hatása van,mert a felesleges víz kimegy.
2011. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez jó csak nagyon drága
2011. okt. 16. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Sajnos igen:(

2011. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is FLp-zek és szerintem nem is olyan drága, ha megnézed, hogy egy filterből nagyjából másfél- két liter teát készítesz. Ha így kiszámolod, elég gazdaságos. Nem kell egy filter egy csészéhez, szükségtelen. :-)
2011. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja,azt hittem 1filter 1csésze,akkor megpróbálok rá összespórolni!És miket eszel a tea mellé vagy hogyan csinálod? mert a tisztitókúrát amit olvastam az csak folyadék!
2011. okt. 17. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem csinálok semmi mást, csak ezt a teát iszom rendszeresen, plusz annyi, hogy odafigyelek, hogy ne egyek-igyak káros dolgokat.

Ha komoly tisztítókúrát akarsz végigcsinálni, arra is tudok küldeni foreveres receptet, elég kemény végigcsinálni, de aki túl van rajta, az ódákat zeng. Meg jó pár kilótól meg is szabadul. De abba csak akkor fogj bele, ha nagyon nagy akaraterőd van.

A szervezet normál méregtelenítéséhez amúgy ha iszod a teát és esetleg csinálsz olyan napokat, amikor csak gyümölcsöt, nyers zöldséget eszel, az teljesen rendben van.

2011. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszike! Leirod még majd azt is?Valamelyiket biztosan kipróbálom!
2011. okt. 17. 20:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Előkeresem, mert fejből nem tudom és megírom. :-)
2011. okt. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké,csak nyugodtan,ráérek:) és előre is köszi
2011. okt. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!