Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a H&M-ben vásárolni?...

Érdemes a H&M-ben vásárolni? Jó cuccok vannak? Olcsó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Nem kiemelkedően drágák, viszont jó a minőségük, és szép darabokat lehet kifogni. Sokat vásárolok ott.
2011. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minőségük szerintem tökéletes, ára..van ami drága, de ki lehet fogni jó áron dolgokat, nekem tetszik a stílusuk. Mikor megszületett a fiam, vettem neki 68 as I Love Mum/Dad szerkót, body, pamut naci, sapi, zokin. a nacit a mai napig használjuk, persze mostmár alváshoz, meg nyáron itthon rohangálósnak, de tökéelets még a mai napig,semmi hiba rajta, szépen lehet mosni. pedig már a fiam 86-os ruhákat hord:-)csak egy példa volt, a minőségre.
2011. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Drága, de jó.
2011. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó minőség,szép divatos termékek.Viszont az árak kissé magasak :(
2011. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó cuccok vannak. De szerintem is drága, de kinek ki.
2011. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Néha vannak kifutó áruik, vagyis itt külföldön, na azokat baromira leviszik, 5 euroért body mondjuk szerintem újonnan nagyon jó ár (bár én sokat veszek használtan)
2011. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, szerintem középkategória. Nekem sokkal jobb a minősége mint a C&A-nak. Ott csak 3db ruhát vettem a fiamnak, mind kilyukadt. De lehet csak kifogtam, tudok peches lenni:))
2011. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem az átlapolós bodyjaikat, könnyen fel lehet adni őket és nagyon jó az anyaguk.
2011. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jo cuccok vannak, en is szeretem. Az ara meg mindenkinek mas. Szerintem atlagos.
2011. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. okt. 13. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!