Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a 11 hónapos babátok...

Mit adtok a 11 hónapos babátokra sétához?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor és milyen időben. Ha 8-9 körül elmegyünk valahova akkor még kabátot, vastagabb sapit, de ha később amikor már melegebb van akkor véknyabb sapka és a pulcsi ami rajta van. Délutánonként van hogy pulcsit sem, mikor majdnem 30fok van kint.
2011. szept. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ruhát. az idötöl függöen. nekem már megy a lányom, így pl sokszor kisáll séta közben és esik kell. míg nem tudott menni és csak a kocsiban ült mehetett a legginsek de most már nem mert kiszakítja.

attól függ milyen az idö. farmer, kisnadrág, pulcsi, poló, kabát, mellény. én pl melegítöt nem adok rá, föleg ha sétálni megyünk, de még otthon sem nagyon.

2011. szept. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy a lényeget elfelejtettem leírni! :) 10-15 fokban
2011. szept. 26. 07:43
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 10-15 fokban én mint írtam is kabátot, sapkát, melegebb nadrágot.
2011. szept. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!