Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hónapos babát lehet olyan...

3-4 hónapos babát lehet olyan babkocsiba tenni aminek max 45fokig dönthető a háttámlája?

Figyelt kérdés
Ha még nem lehet, akkor mikortól? Meg kell várni amíg ülni tud?
2011. szept. 26. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos kortól már betehető!
2011. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5hónapos a babám és én már áttettem ilyenbe,mert a mózesben üvöltött szegény..
2011. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem teszem be, de ha most 8-an azt mondják, hogy igen, ketten meg azt, hogy nem, akkor beteszed? Inkább kérdezz meg egy ortopéd szakorvost!
2011. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos vizsgálaton kérdeztem a gyerekorvost, hogy betehetjük-e. Azt mondta, még ne, mert árt a kis gerincének. 100%-ban megbízok az orvosunkban, nagyon jó szakember. Én nem tettem be.
2011. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most voltam az ortopédusnál, 3 hós a kislányom. Megkérdeztem,h a pihenőszék és hordozó árt-e a babának,valamint dönthetem-e a babakocsit már egy picit. Szerinte nem árt a pihiszék és a hordozó sem, a lényeg,h a baba ne üljön,tehát a háta ezekben szépen felfekszik,meg van támasztva,akkor semmi gond! Csak ne ültessük és ne akarjuk lábra állítani a babát. Az én kislányom is utál már a mózesben,mert nézelődne. Most akarom kipróbálni,h a legkisebb szintre megemelem. Én megbízom a dokiban. Azért is kérdeztem tőle,mert a babónk napközben csak ezekben szeret aludni, a kiságyban nem marad meg. Aggódtam,de megnyugtatott! :)
2011. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Anno én is a gyerekorvosunktól kérdeztem meg, Ő mondta, hogy egy rövid időre nyugodtan be lehet tenni.
2011. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!