Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok első felülésétől...

Babátok első felülésétől számítva mennyi idő múlva tettétek be a babkocsiba ülőhelyzetbe?

Figyelt kérdés
teljesen ülőhelyzetbe....
2011. aug. 9. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek az új baba kocsik már olyan jók,hogy ha a baba elfárad hátra lehet dönteni.

Én kb 1 éves kora után tettem olyanba ami 2 állásos,félig fekvő és egyenes hát támlásba.

És 6 hónapos korába ült elősző fel.

2011. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ikreim vannak, egyik babám már ül, és van testvérbabakocsink, de ugye ott az egyik ülés nem állítható...
2011. aug. 9. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így kicsit nehezebb, mert akkor az egyik már igényelné majd az ülő helyzetet, a másik viszont még nem tudja.

Én akkor ültettem fel, amikor már magától ült, így a babakocsiban sem dőlt el. Persze akkor sem teljesen ülő helyzetben volt, hanem pl. 4 fokozatból 3-son. Ha még a másik nem ül, akkor csak egy pisit döntsd meg, hogy jobban lássanak, de ne üljenek.

2011. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Testvérbabakocsi, így a hátsó ülés teljesen dönthető. Ott ellenne a nem ülő gyerekem.

Az ülő babám már 2 hete ül, csak nem tudom, hogy egy 1-1,5 órát kibír-e teljesen ülő helyzetben...

2011. aug. 10. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!