Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyedet hogy számolják a 2....

Gyedet hogy számolják a 2. gyereknél?

Figyelt kérdés

2010.júliusában született 1.gyermekem, addig munkaviszonyban voltam, de utána lejárt. most Gyeden vagyok.

2012.áprilisra várjuk a kistesót. ugyanezt a Gyedet kapom akkor is? és Tgyást is? vagy ha már nem vagyok munkaviszonyban, akkor kevesebbet kapunk?


nagyon köszi a segítséget!


2011. szept. 26. 12:35
 1/4 anonim válasza:

www.ciklus.hu/images/diagramok/47e58de74f8f7392d7bd1434e076b5b3_110902_110926_1316995200_.png


bocsánat ez a teljes link

2011. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarok butaságot írni, de hasonló cipőben járunk. Nálunk is az első baba 2010 júliusában érkezett, munkaviszonyban voltam, GYED-et kapok.

Azt mondta a HR-es, hogy ha a második baba a GYED alatt születik, akkor 1-2 ezer forinttal kapsz kevesebbet, mint az elsőnél. Ha a baba GYES alatt érkezik, akkor minimálbér után kapod a juttatásokat.

Azért nézz utána az infónak, de remélem, tudtam segíteni!

2011. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.:

így tudom én is, csak nem tudom, hol lehetne ezt biztosan megtudni.

köszi!


1.:

nem volt vicces...

2011. szept. 27. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ketteske vagyok.

Utánajártam a dolognak és helyesbítenem kell. Bocs!

Ha GYED vagy GYES alatt szülsz akkor ugyan azt a támogatást kapod, mint az első gyereknél.

Ezen a fórumon olvastam róla: [link]

pl a 316-os kérdés, de többen is kérdeztek, érdemes itt olvasgatni.

2011. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!