Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányom egyik...

5 hónapos kislányom egyik napról a másikra "hisztis"? Lett, ha nincs ölben panaszosan sír, ha felveszem abbahagyja. Próbáltam betenni az ágyba, ott hagytam, de nem hagyja abba a sírást. Lehet a foga jön? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
EGY EGY PROBÁLKOZÁS NEM ELÉG KB. KÉTHÉT MIRRE BETUDOD Ő-T TANITANI DE FÁJHAT A FOGA IS AZÉRT MÉG SZOKTATHATOD ÖT LE A KÉZRÖL.FOKOZATOSAN TEDD BE AZ ÁGYBA DE MINDIG JÁTSZ VELE OTT .MÁR MIKKOR HAJOLSZ AZ ÁGY FELÉ NEVETTESD TUDJA MEG HOGY AZ KEDVES HELY KÖZSD A VIDÁMSÁGHOZ A KISÁGYAT
2009. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Néha sikerül elterelnem a figyelmét a sírásról. De,néha annyira sír,hogy teljesen vörös lesz,remeg a nyelve és bármit csinálok nem hagyja abba a sírást csak,ha felveszem. Akkor hüppög még kb fél percig és utána csupa mosoly az arca. Ezért gondolom,hogy olyan komoly baj nem lehet:)))Ez lenne a hiszti? És így egyik-napról a másikra jönne elő?
2009. ápr. 26. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az unokatesóm kisfia most múlt szintén öt hónapos. Ő is ezt csinálja,ha egy kicsit fáradtabb,és letesszük majd felvesszük,és megint letesszük,akkor nagyon sír. Gondolom szereti ha cipelik,fogják. Semmi baj ezzel szerintem,csak vigyázni kell,hogy nehogy elkényeztesd túlságosan! :D

Jó babázást! :)

2009. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, a gyerek nem hülye! :-) célja hogy veled legyen, és nem szeret egyedül az ágyban. Persze ezt magyarázza meg neki az ember, mikor halomban áll a kupi meg enni is kéne valamit. Próbáld meg hogy magadra kötöd egy kendőben és úgy tudsz vele tevékenykedni. 5 hósan még nem nagy hiba hogy veled akar lenni, ez még nem elkényeztetés! később úgyis leszokik erről, én a lányomat sehogy sem tudom az ölembe tartani mert egy atombomba, rohangászni szeretne. ha viszont nyűgös, még mindig felmászik az ölembe és megnyugtatom - ez nem bűn. Szóval amig ilyen okos kislányod van aki jelzi hogy veled akar lenni, addig foglalkozz vele (is) egy kicsit :-) Sokáig úgysem jó ha hagyja őket az ember bömbölni mert nem tesz jót, később majd megmagyarázhatod neki hogy mindig nem fogod cipelni. Persze lehet hogy a foga is jön, azért igényli jobban a közelségedet. Magad mellé is teheted egy hordozóba hogy lásson, nem kell a kiságy, csak ha alszik. Mi máskor nem is használtuk. Jó babázást!
2009. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!