Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ízesíthetném a tápszert...

Mivel ízesíthetném a tápszert 6,5 hós lányomnak, hogy megigya?

Figyelt kérdés

Nem hajlandó meginni, csak annyit, hogy nem maradjon éhes!

Vagy milyen tápszerre válthatnék aminek jó íze van?

Most Milupa Milumil Ha startot iszik!


2010. szept. 28. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell neki csak annyi amennyivel jól lakik. Hol itt a baj? egykékként meg hozzálátszhatsz már nyugoadtan. Ezekszernit elég érett hozzá.
2010. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam ízesíteni, mert az orvos ma szúrt le, hogy nem iszik elég tápszert, nem issza meg a napi 4-5 dl.

Egyébként már mindent eszik, amit a korának megfelelően kaphat!

2010. szept. 28. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
A HA tápszereknek mindnek borzalmas,keserű íz van,ebből nem is fogsz találni jobbat,más márkából sem..Vszinűleg ezért nem eszi meg.Vegyetek sima tápszert,azok finomabbak.Ízesíteni semmivel nem lehet,natúran kell meginnia.
2010. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a keserű HA tápszerektől ne várj túl sokat... sajna mindegyik bűn rossz ízű.

Ha csak nem muszáj, adj neki sima tápszert, azt ízesítés nélkül is meg fogja inni.

2010. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel mér 6.5 hós, ezért kaphat Sinlacot. Én úgy készítem az 5 hós lányomnak a tápszert (Beba HA start), hogy 120 ml vízhez keverek 3 kanál tápszert, és 2 kalál Sinlacot. (Bebából egyébként 30ml-hez jár 1 kanál, Sinlacból pedig 30 l-hez 2 kanál). Így sokkal finomabb, a Sinlacot még én is szeretem(amúgy felnőttek is ehetik), és sokkal táplálóbb, hiszen a 2 kanál Sinlac 60 kalóriát dob hozzá, majdnem meguplázza a tápszer tápértékét.

Szerintem próbáld ki, patikában tudsz venni Sinlacot, de az orvos is fel tudja írni, úgy olcsóbb. Ezenkívül adható magában is, és gyümölcs, főzelék sűrítésére is jó. Én mindenbe teszek egy kanállal.

Még annyi, hogy variábilis cumi kell a sinlacos tápihoz, a 3-as lyukún sem megy át másképp.

2010. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most vettem Mildibé sima tápszert, ma kipróbáljuk, ha nem válik be akkor jön a sinlac!:o)
2010. szept. 28. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!