Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a növekedés egy 11...

Fájhat a növekedés egy 11 hónapos babánál is?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan nő a babám, volt olyan hónap, hogy 3 cm is nőtt egy hónapban, de akkor minden éjjel szinte óránként/félóránként sírva ébredt. Most ugyanez a helyzet, kb. óránként sírva ébred, én szinte semmit nem alszom. Feszíti magát hátra, ha leteszem sír, felveszem sír.(Igaz fogzás is van, de akkor a kezét is rágja.)Most 3 hét alatt 1 cm nőtt. Szerintetek van ilyen, fájhat a növekedés? Vagy mi lehet az oka az állandó ébrdésnek? Mit tegyek?
2011. szept. 26. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A növekedés nem fájhat, egészen biztosan nem érzik meg.Ez olyan, hogy te se érzed, ha fogysz, vagy hízol.Kizárt, hogy fájjon neki.Ha feszíti magát hátra, akkor azt igényli, hogy tedd le, ezt az én lányom is csinálta.Simogattam a hátát, és elaludt.Szerintem az összes bajotokat a fogzás okozza.
2011. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!