Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok cumisüvege...

Meddig használtatok cumisüveget, mikor hagytátok el végleg?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom másfél éves korától napközben már szépen pohárból ivott, csak ha úton voltunk, illetve az esti tejet/kakaót itta cumisüvegből. Ez még pár hónapig tartott, de kétéves korára már elpakoltam az összes cumisüveget, mert soha nem kérte, sőt, közölte, hogy ő már nagylány és bögréből/pohárból akar inni. Csőröspoharat meg egyéb ilyen cumisüveg-pótlékokat sose használtunk. Ma két és fél éves és egyedül iszik kicsorgatás nélkül.
2011. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Mi soha nem használtunk sem cumit sem cumisüveget.

11 hónapos a babánk és most kezdünk adni a szopin kívül is folyadékot. Gyönyörűen iszik pohárból.

Próbáltuk a csőrös poharat, de nem tud abból szopizva inni nem tudja, hogy azt szívni kell.

Születésétől pohárban kapta a folyékony gyógyszert, vagy az elején egy két napig a lefejt anyatejet mikor beteg voltam.

2011. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
utolsó: büszke lehetsz magadra. de a kérdés nagyon nem ez volt.
2011. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem használja csak érdeklődik,szerintem hasznos számára a válasz.

Jó lenne ha a kérdezőre bíznád, hogy eldöntse melyik válasz jó a kérdésére.

Te itt egy kérdés vizsgáló bíró vagy?

Vagy csak kötözködni akarsz , mert neked ez nem sikerült.

Én azt hiszem nem cseszegettem senkit.

2011. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!