Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a cumisüve...

Meddig használtátok a cumisüveget? 1 éves a kislányom, és még este eszik tápszert, legalább 1,5-2 éves koráig szeretném ha inna tejitalt, vagy babatejet, de lassan le kellene szoktatni a cumisüvegről, de hogyan?

Figyelt kérdés
Mivel este sokszor bealszik amíg megissza, így pohárból nem tudná inni.
2011. jan. 24. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Első lányom 3 éves kora előtt egy hónappal leejtettem a kedvenc cumisüvegét, ami eltört. (üveg volt) Attól a naptól kezdve nem fogadott el másikat, és leszokott a cumisüvegről. Addig minden kakaót üvegből ivott. 2 hónap múlva kezdte az ovit.
2011. jan. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves,reggel,este cumisüvegezik,abból issza a tejet.Ameddig akarja,addig használja,elvenni tuti nem fogom,mert ez szerintem lényegtelen dolog.
2011. jan. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pohárból, csőrös itatóból vagy szívószálasból tud egyébként inni?

1 éves gyerektől még én sem venném el, megmondom őszintén, nem értem, miért akarod már leszoktatni.

Szerintem ha csak este használja, napközben meg másból iszik, akkor szerintem nyugodtan használjátok a cumisüveget, amíg tápszerezik.

De ha le akarod szoktatni róla, akkor adjad neki az esti italát csőrös cumisüvegből, abból nem folyik ki.

2011. jan. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmi olyanra nem szoktattam rá, amiről előre tudtam, hogy le kell majd szoktatnom. Nem volt egyiknek se cumisüvege, nem volt ilyen gondom.
2011. jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom 1 éves és itatópohárból issza a tejet(3.5-ös),kakaót reggel, este.Ülve iszik.Már ihat tejet a gyerkőcöd! A leszoktatást nem este kell elkezdeni, hanem nappal már igyon pohárból. Majd meglátod,hogy élvezni fogja.
2011. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
20hónapos kisfiam este a tejet még cumisüvegből issza. Nappal szépen iszik pohárból.
2011. jan. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kislányom kb. másfél éves kora óta a reggeli-esti junior italon kívül mindent vagy pohárból, vagy sportkupakos üvegből iszik. Na, arra nem volt könnyű rászoktatni, mert addig kis teás cumisüvegből ivott nappal is mindent. De pár nap alatt, időnként némi sírás árán, elfelejtette a kis cumisüvegeket. Aztán, pár hónappal később egyértelműen értésemre adta, hogy nem akar reggel-este sem cumisüvegből inni. Hozta a kis sportkupakos Jana baby vizes palackot (a 2,5 decis verziót), és mutatta, hogy öntsem át abba a tejcit. Amúgy Ő sosem aludt be a cumisüvegen, gondolom, ezért könnyebben szokott le róla. Most 2 éves, hónapok óta nincs semmiféle cumisüveg.
2011. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nigra ***** válasza:
A lányom ugyan még csak egy éves. Ő már csak este kap cumisüveget, amúgy csőrös itatózik. A húgom volt az aki még 6évesen is cumisüvegből itta reggel este a kakaót....én meg csak néztem, hogy anyám biztos, hogy nem normális :D
2011. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Csak este iszik cumisüvegből, nappal csőrös itatóból vagy pohárból iszik. Akkor maradhat még neki a cumisüveg.
2011. jan. 24. 10:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

07:49

Szerencsés vagy hogy tudtál szoptatni. Ha tápszer kell nincs olyan hogy nem szoktatom rá a gyereket a cumisüvegre. Akkor nem adsz neki enni????

2011. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!