Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok cumisüvege...

Meddig használtatok cumisüveget? Főleg a tápszeres babáknál érdekelne.

Figyelt kérdés

sziasztok! 9 hónapos fiam cumisztrájkba kezdett, kanállal eszik szívesen. kora reggel még megeszi üvegből a tápszerét, félálomban, de este nem hajlandó rá (a többi étkezés kanalas). szóval nagyfiúsat játszik, amit nem is bánok, csak ugye még nem tud pohárból inni...

Adjam neki csőrös pohárből a tápszert? Igazából ő szívesen inna rendes pohárból is, de én annyira béna vagyok, szegényt -próbálkozásainkkor- nyakon is öntöttem egy párszor vízzel :(

Szerintetek? Köszi, ha válaszoltok!


2009. júl. 16. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen cumis üveget használtók?
2009. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi kb 10 hós korig használtunk cumisüveget. Akkor áttértünk a csőröspohárra és abból itta az esti tápszert. Találtam olyan csőröst, aminek kivehető a szeleprésze. Mi anélkül használjuk, mert így nem poshad bele a tej, és könyebb takarítani. Külön csőröspoharat használunk a tápszerhez és másikat az egyéb italokhoz.

Amúgy már 2 éves, de még nem iszik rendesen pohárból, magáraönti a felét.

2009. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiam14.en volt 7 honapos es ma vettem neki csoros uveget(NUK)es nagyon ugyes.Poharbol o szeret inni es tud...csak anyyit tudok tanacsolni,h picit tolts a poharba ,neked is es neki is konyebb megtanulni.es piciket tolts a szajaba epp h csak eloszor nyalakodja.Mi is igy kezdtuk,meglatod 1 kis turelem es menni fog.

Udv,Reka

2009. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! megfogadom a tanácsokat!

egyébként mam-os üvegeket használunk, korábban csak ebből volt hajlandó enni.

tudom, hogy fogzás is van a háttérben, de az is tény, hogy szinte szerelmes a kanálba :) ha nagyon nyűgös, kap egy műanyag kanalat és rögtön elkezd vele játszani. még mindig elbűvöli :) és imád vele enni. aminek végülis nagyon örülök!

próbálkozunk a csőrös és a sima poharakkal is! majd csak megtanuljuk :) Köszi!!!!

2009. júl. 16. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!