Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám miért játszik...

9 hónapos babám miért játszik agresszíven, csapkod és sikítozik közben, normális ez náluk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 20:40
 1/10 coffeez ***** válasza:
Akaratos kisember lesz(már az). Az enyém is ilyen, nyugi! Sok türelem, egyre rosszabb lesz. Kitartás! :)
2011. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bikagechi válasza:
32%

nem egy 9 hónapos gyereknek fegyelmezetten kéne ülnie nehogy meggyűrődjön az öltönye ...

vidd el pszichológushoz vagy add be nevelőotthonba

2011. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

másodiknak: csak azért kérdeztem mert a családban csak ő ilyen kis agresszív, a többi baba nem!!!!!!!!!!

csak kíváncsi voltam!

Ha nem tudsz okosat írni akkor ne írj!!!!!!!!!!!

Köszönöm szépen

2011. szept. 26. 20:48
 4/10 coffeez ***** válasza:
100%
Ez nem volt túl szép dolog. Én is beparáztam, mert anyám belémtette a frászt hogy úúúúúúristen ez normális??? Ő ilyet még soha nem látott... Első gyerekkel mindenen parázik az ember. Ne bántsd szegényt! Ha nem törődne vele, nem aggódna..
2011. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én kisfiam is 9 hónapos. Általában sikítozik, van hogy morog, vannak pillanatai amikor a kedvenc játékát ütögeti és így játszik, de ettől még nem agresszív szerintem. ha mondom neki hogy szereti a .... (kutyust, macit...) akkor odanyomja anóziját. szerintem van amikor így játszanak valamikor úgy. régebben amikor nem volt még kifejlődve hogy fogjon, simizzen akkor minket is úgy fogott meg hogy csapkodott. áll normális
2011. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, máris nyugodtam vagyok ,hogy nem vagyok ezzel egyedül:)

jó babázást mindenkinek:)

2011. szept. 26. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:

óóó naáunk is ez van, csak 10 hónaposan kezdődött, most 11 hónapos.

Játszik, ha valamit nem engedek, akkor ideges lesz, csapkod, kinyomja magát, ha az etető székében ül, akkor mindent lesöpör a földre, ami a keze ügyében van...:S

Engem is paráztatott anyukám, hogy azért durva, hogy ilyen picinek ilyen akaratos, én is meg akartam kérdezni, hogy ez normális-e, csak eddig nem volt időm, vagy ha volt, akkor elfelejtettem:)

De ezek szerint minden oké, csak tudatosabb az átlagnál:D

2011. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 4 hós a kisbaba, de ugyan ezt csinálja. Püföl, rúgkapál, csapkod és kiabál.

MI jókat nevetünk rajta!

Majd elmúlik!

2011. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Neki még nem olyan fejlett a mzgáskoordinációja, ezért csapkod, nem akar ő rosszat. Vagy azért is lehet, mert ő még nem tud uralkodni az érzelmein, ha nem tetszik neki valami, agresszív lesz. Ha valakit bánt, már meg lehet neki mutatni, mi a helyes és mi nem. A sikítozás is normális, tetszik neki a hangja :D
2011. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bikagechi válasza:
nekem unokaöcséim voltak olyanok hogy bármi a kezük ügyébe került azt szétverték és ma kitűnő tanuló mind a kettő és elég jó gimnáziumokba járnak csak azért írtam mert az ilyen normális még máshogy nem tudja levezetni a feszültséget
2011. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!