Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 26. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be...túl nagy,nehéz, nem csukható kicsire, én nem tudnám használni....De ha kertes házban laksz, nem kell vele lépcsőzni, BKV-ni, és elég nagy a kocsi csomagtartója,ja és tetszik, akkor bizti szeretni fogod:)
2011. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van-imádom.
2011. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen ez a funkció,csak olcsóbb változat! Én imádom! Kertes házban lakunk, rossz minőségű utak vannak, csomagtartóban elfér a váz lapra csukva, imádom,h a vázra csak egy katt a hordozó...kerekek nagyon jók! :)
2011. szept. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Inkább vennék egy normálisabbat ennyi pénzért! Lehet kapni ennyiért már Peg Peregot, Bébé Confortot, Chiccot...stb.
2011. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Falun lakunk,kertes házban,2 lépcső van és kombi autónk,ezért gondoltam erre.Illetve az előző kocsink is bergon volt csak a mélykocsi változat,azóta már a 3. gyermek húzza és semmi baja.Bízom a minőségében.Kedves utolsó,ebben a 3-as szettben ezeket a márkákat meg tudom nézni valahol 90000 ft-ért?
2011. szept. 27. 16:30
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


én ezt venném meg ,+ hozzá egy mózest meg a hordozót(akár használtan is...

2011. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezek is jók:

[link]

[link]

Nekem ilyenem volt:

[link]

De a Bébé Confort is nagyon jó!

2011. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép és kertes házba-kombi autóval jó választás.
2011. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó,a kerekei is nagyok.Amit a többiek belinkeltek azoknak elég kicsi a kerekük.Kivéve a 3 kerekűt,bár nekem személy szerint nem tetszik a 3 kerekű.
2011. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
[link] inkább ezt válsztanám de nem a baba kényelmét veszik nagyon sokan figyelembe hanem hogy jól nézzen ki és minnél drágább és "menőbb"legyen.Én speciel nagyon nagyot csalódtam a Bergonban:(Kerék elhagyása téren:/
2011. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!