Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak megtudnatok mondani...

Anyukak megtudnatok mondani mi ennek a teli hordozo "huzatnak" a neve?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan keressek ra a neten, hogy megnezzem mennyibe kerul. Arra valo, hogy a baba ne melegedjen be telen a kocsiba. Ha kiveszem telen az autobol mert mondjuk dokihoz viszem akkor csak rahuzom a huzatot a hordozora es a rendelobe lehuzom nem kell folyamatosan oltoztetni a kicsit. Csak osszehasonlitaskeppen kerdeznem mert kulfoldon elek es itt 5ezer forint (ha atszamitom) nem tudom, hogy itt vagy otthon vegyem-e meg inkabb. Itt a link, erre gondoltam:


[link]


2011. szept. 27. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez de nagyon jó, itthon még nerm is láttam ilyet, de persze ez nem jelenti, hogy nincs... de szerintem kint olcsóbb.
2011. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit megér...
2011. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bundazsák. nagyon jó.

nekünk van ilyen, be lehet kötni a hordozóba, annyira meleg, hogy nem is kell aláöltöztetni. rugiba beleraktam, és kész

2011. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolso:ez nem bundazsák.
2011. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, és az autóba csak szét kell zippzározi nem lesz melege.
2011. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolso:de nem ilyet kérdezett a kérdező...
2011. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon sepen koszonom a valaszokat lanyok. Bocsi, hogy ilyen keson reagalok de kozben melozom.

Ezt ugy kell elkepzelni mint egy huzatot amit csak raboritasz a hordozora. Gumis korbe es ugy huzod ra mint egy befotes uvegre. :) de ki is lehet cipzarozni igy nem muszalj mindig levenni. EBay-en lattam kicsit jobb kepet majd mindjart linkelem. De az is lehet hasznaltat veszek mert ugy meg olcsobb.


[link]


Koszi megegyszer mindenkinek a valaszokat.

2011. szept. 27. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasznos:)én értettem elsöre is,olyan mint a babakocsin a lábzsák,csak itt teljes hordozón van nem csak a lábrésznél.
2011. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!