Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha megtudnátok,...

Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a gyereketek homoszexuális? Vagy épp leszbikus? És ha biszex?

Figyelt kérdés
Csak szülők válaszát várom,és nem bunkó,unatkozó "kamaszokét."
2011. ápr. 29. 17:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. nyelnék nagyokat, aztán megmondanám,hogy én csak azt kívánom,hogy boldog legyen. ennyi.
2011. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
valószínű eleinte nagyon furcsa lenne,és talán elgondolkodnék hogy esetleg elrontottam e valamit, de ha ő boldog akkor én is az vagyok. Elfogadnám és nem változna a a szeretetem iránta.
2011. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Miért,mit ront el az az anya,akinek a gyereke homoszexuális lesz?
2011. ápr. 29. 17:17
 4/24 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy az anya rontja el,és nem az apa?
2011. ápr. 29. 17:18
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Miért kéne bárkinek is elrontania valamit?
2011. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Egyik sem ront el semmit, ez gén hiba. Nyelnék egy nagyot, és elfogadnám a párját is. Ha gyilkos lesz egy gyerek, akkor is az anyáé, nem tagadja meg azt.
2011. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
persze nyilvánvalóan nem ront el semmit de ne mondjátok hogy nem futna át ez az agyatokon. egyébként egyik ismerősöm lánya lezbikus, elfogadta a dolgot ugyanúgy szereti a lányát. de beszélgettem vele erről hogy hogy fogadta eleinte és ő mondta hogy elgondolkodott hogy esetleg elronthatott e ő valamit.
2011. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

nézd ez amikor kiderül már nem gyerek, úgyhogy semmit. Mert nem rám tartozik. Szinte felnőtt és ez az ő dolga. Ahhoz sem szólnék sokat, ha heteroszexuális lenne.Ez az élet rendje, felnőnek és van, ami már nem tartozik rám.

Viszont sajnálnám borzalmasan, hogy ki lesz téve néhány alulképzett, idióta értetlenségének, gyűlöletének. De végül is, miért kéne ilyenekkel egy társaságba keverednie, nem szemétszedőnek szánom az utcán, hanem remélem többre viszi az életben és intelligens, művelt emberek lesznek a barátai, ismerősei. Úgyhogy ezen sem aggódom.

2011. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

De ilyenkor nem tudsz mit elrontani,szerintem.

De és nem trauma? mert szerintem mindegy kivel fekszik le a gyerekem,akkor is szeretem.

2011. ápr. 29. 18:01
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem nem változik semmi.
2011. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!