Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan itassam 1 hónapos babámat?

Hogyan itassam 1 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Tápszeres, mert nem szopik és az anyatejet cumisüvegből is kiköpi. A tápszert viszont imádja. Ma a gyerekorvos azt mondta hogy itatnom is kell folyadékkal, teával. De ehhez honnan vegyek neki cumit? Az Aventest most adtam el, mert fullad tőle. A MAM-os cumitól szintén fullad. Nincs olyan termék ami nagyon lassú folyású és direkt teához van? Nem találok neten.
2011. szept. 27. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Meglepődnél, ha tudnád, hogy milyen ügyesen megtanulnak pohárból inni....
2011. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért nem jó az amiböl a téápot issza?

mondjuk fura mert az 1es tápszer kesernyés,pont hogy ha hozzátáplálásként kapja a baba akkor ne részesitse elönyben az anyatejjel szemben.

2011. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A gyermekem születése óta nem szopik, néha-néha nagy küzdelmek árán sikerül rávennem, de mióta nem ízlik neki az anyatej, csak cicizik, nem szopik. A tápszert viszont vedeli, 120ml-t minden etetéskor. Pohárból nem tud inni, már többször próbáltam, kifolyik a szája mellett, fullad tőle, meg a fejét annyira rángatja (szopási reflexből) hogy kiborítja.
2011. szept. 27. 13:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet a tejem még az 1-es tápszernél is rosszabb:) Amíg ímmel-ámmal szopott, tiszta kiütés volt, állandóan fájt a hasa és fosott is tőle keményen. Most a tápszertől megint rendben van.
2011. szept. 27. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen tápszert iszik?

Amugy te kóstoltad már a saját tejedet?csak kiváncsiság...

2011. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már gondolkodtam hogy megkóstolom, hogy vajon miért utálja ennyire a gyerek. Szerintem normálisan étkezem, próbálom kerülni a szeles dolgokat. Humana HA 1-es tápszert iszik és tényleg eszméletlen mennyire vedeli, levegőt alig vesz. A szoptatásra rávenni meg kész bírkózás, ha nagy nehezen sikerül a szájába tenni a cicit, kiköpi, vagy megszívja és utána abbahagyja, vagy csak szopogatja megnyugtatásként. Mondjuk nem dől belőlem a tej, 24 óra alatt sikerül lefejnem 1dl-t, de amikor cumisüvegből odaadom, kiköpi.
2011. szept. 27. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó cumisüveg a tommie tippie!!! Az 1-es cumija szépen, lassan folyik, én nagyon szeretem!
2011. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk is Tommee Tippee 1-es van,teához és tápihoz is,ezt az üveget ráadásul szereti egyedül is fogni,pedig csak 2hós lesz.
2011. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tomiee tipee 1es jó lesz neki.
2011. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!