Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből itassam a fiamat ha már...

Miből itassam a fiamat ha már hozzátáplálunk és utálja a cumit? Még szopizik 4és fél hónapos, de miből tud inni ha majd kiváltjuk a cicizést? A poharazás nem megy!

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
az enyém szívószállal ivott és ivópohárból rögtön:)
2010. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Én pohárból itattam. Eleinte persze kevesebb sikerrel ,de aztán beletanult. Lehet kapni nagyon sokféle itatós poharat is.
2010. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
4 és fél hónaposan ne várd már el a szerencsétlentől, hogy pohárból igyon... Neki még csak ciciznie kellene. Nagyon felelőtlen vagy, a gyereked egészségével játszol.
2010. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a poharat(olyat ami hajlékonyabb, vagy az aventes tejtárolós poharat), ahogy az előttem szólók is írják. Kis gyakorlás és menni fog :) Vagy kiskanállal adj neki inni. Vagy ha nagyon nem jön be egyik sem, akkor vegyél egy másik márkájú cumifejet, lehet hogy csak azzal a formával volt baja, ami nektek van.
2010. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
A babák már újszülött korukban képesek és tudnak normál, kifele hajló szélű ún. mokkás pohárból inni. Sok kórházban már így adják a pótlást is, ha szükséges.
2010. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11.21 az én fiam is tudott 4 és fél hónaposan pohárból inni, ne írj ilyet, ha nem értesz hozzá.
2010. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szívószál nálunk is bejött, először főleg az a pici, amit a 2 decis gyümölcslevekhez csomagolnak.
2010. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kis gyakorlással menni fog,az a jó pohár amit előttem írtak,aminek kifelé hajlik a széle.Minden baba nagyon gyorsan meg tudja tanulni egészen kicsi korában,semmi felelőtlenség nincs benne,ha így akarod itatni.
2010. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

4 és fél hónaposan még nem kellene kiváltani a szopást. A WHO ajánlása is az, hogy féléves koráig kizárólag szoptassunk, még vizet vagy teát se kapjon a baba, ha van elég tej. [link]


A cumi rontja a szopás hatékonyságát, úgyhogy szoptatás mellett egyáltalán nem javasolt. A kisfiad okos gyerek. :-)


Nem tudom, miért nem megy nektek a poharazás, a csecsemők ösztönösen tudnak pohárból inni. Ez esetben próbáld meg kiskanállal.

2010. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!