Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hós babának készíthetek...

8hós babának készíthetek gyümölcsös túrókrémet? Hogyan szoktátok csinálni? Hogyan krémesítitek a túrót?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Túrót összekevered gyümivel, konzervel vagy üvegesssel.Villával összetöröd.Nem baj ha picit darabos marad, egy 8 hós babának már azt is meg kellene enni.A kislányom 8 hós és az ilyesmi darabosakat megeszi.Szétmegy a szájába!!
2009. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szió!

Én mindig lédús gyümölcsből csinálom. Ahhoz, hogy igazán krémes legyen, botmixerrel szoktam összedolgozni a gyümölcsöt a túróval. Nálunk nagyon menő. :)))

2009. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az jó, ha bettet is használhatok. :)

Egy tízóraira v uzsira ha megeszik 200g-ot, akkor abban hogy legyenek a gyümi-túró arányok?

2009. ápr. 26. 21:56
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval BEFŐTTET :)
2009. ápr. 26. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Én zacskos túrót veszek mert a babám nem szereti ha darabos,pedig 8hónapos és van 4foga,de a tútó csak símára keverve hajlandó megenni.Áttöröm szitán,keverek hottá fél pohár danon joghurtot(sima v.gyümölcsöst)és rakok hozzá gyümölcspürét(üvegeset v. amit magam készítek).Ezt mind egyforma arányban.K.b 180gr. körül eszik ebből.Imádja.

Ja és befőttet nem használok!

2009. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szóval egy almához szoktam tenni kb. 120 gramm túrót, így elég pépes és nem kell hozzá semmi más.
2009. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!