Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a vélemyényed? (játszózás...

Mi a vélemyényed? (játszózás fertőző beteg gyerekkel)

Figyelt kérdés

Tegnap kint voltunk a játszón, és kölesgolyót evett a kislányom...oda jött egy kisfiú és kért a golyóból...oda jött az anyukája aki mondta hogy majd ő vesz belőle és ad a kisfiúnak mert beteg. Azt mondta a bölcsibe kapott el valamit a gyerek, és hogy folyik az orra, meg fulladásos rohammal kelt reggel annyira nem kapott levegőt. Ránéztem a kisfiúra, csak úgy csillogott a szeme, folyt az orra...nagyon rosz látvány volt szegény.És hogy az orvos mondta neki hogy jöjjön ki a picivel(bár kétlem hogy a játszóteret értette ez alatt!! a ki meg a játszótérre nálam nem ugyan azt jelenti).

Csak nekem felháborító hogy fertőző beteg gyereket lehoz valaki a játszótérre?Nekem nagy felelőtlenségnek tűnik, hisz szépen végig fertőzik az egész játszót...és sajnos rengeteg ilyen esettel találkoztam már.


Egy 2.5 hós és egy 20 hós baba anyukája


2011. szept. 27. 15:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Sikerült a papírt kirakni? Volt valami előre lépés?

(akivel egyre gondoltál)

2011. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Sok anyuka szerinte a játszótér etetésre való. Hát nem!! Akkor sem ha megkínálod a többi gyereket. Etetés után vigyétek le a gyerkőcöt, és akkor nem fog másnak a beteg gyerek beleturkálni a kajátokba.
2011. szept. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja és igen én is viszek magammal tíz órait. De nem a többi gyerek szeme előtt adom oda. Amúgy meg meg sem éhezne az alatt a 2-3 óra alatt, ha más nem etetne. Persze a víz az más.
2011. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Amúgy itt nem az a lényeg h beletúrt a kajánkba ahogy te fogalmaztál...a kérdésemhez köze nincs ennek ! A lényeg hogy betegen játszózott a többi gyerekkel.....
2011. szept. 30. 14:06
 25/26 A kérdező kommentje:

Szóval Te is viszel le tízórait ?? és ne hari ha nem a többi gyerek szeme előtt eszitek meg akkor mégis hol ? elbújtok vele egy bozótosba???????? vagy kimentek a játszóról az utcára?

Ne hari de most magadnak mondasz ellent......

2011. szept. 30. 14:07
 26/26 anonim ***** válasza:

bár vszeg már nem olvassa senki, de: tök igaza van a kérdezőnek! Itt nem az ételen van a hangsúly, dee mindegy! Amúgy pedig, ha már mégis fel lett hozva a téma: az én fiam nem túl jó evő, alig eszik. Így direkt sokat sétálok vele, játszóterezem stb., h a friss levegő meghozza az étvágyát... de amíg hazaérünk, kaphat pár falatot...


Kedves Kérdező! Lett vmi a felhívásból?

2011. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!