Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyas méretű babaruhából...

Hanyas méretű babaruhából vásároltok be születendő gyermeketeknek? Csak 56-osat vesztek, vagy már 62-est is?

Figyelt kérdés
Első babánk lesz és kicsit bizonytalan vagyok.
2011. szept. 27. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én még a kórházba is vittem 56-ost is meg 62est is mert a doki riogatott hogy nagy baba lesz. :) de aztán elég volt az 56-os is. Én mindkettőből vettem.
2011. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vegyél nyugodtan 62-es méretet is, mert az 56-osat hamar kinövi majd.
2011. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

52 centivel és 3050 g született a lányom, nem is vártunk nagyobbat. Így mi vettünk pár 56-os ruhát.

Mivel nyáron született, így dög melegre számítottunk.

Első hónapban átlag hőmérséklet nálunk 17 fok volt.

Kórházból hazamenet mentem el anyukámmal előző évi őszi/tél kollekcióból ruhát vásárolni.

2011. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Februári baba lesz. Ugye jól gondolom hogy a rugi, body a leghasznosabb holmi.
2011. szept. 27. 18:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia!Remélem, még olvasod a válaszokat, nekem is első babám született nemrég, és saját tapasztalatból szeretnék egy tippet: olyan ruhákat vegyetek, amiket nem kell áthúzni a fején, szenvedni vele, hogy beletömoödd, mert a babák 99 %a nem szereti ezt a macerát. Így olyan rugdalózót stb nézz, amin elől végig patentsor/cipzár (mégjobb) van, vagy van a hátán gombolós fajta, mindkettő jó. Időt és energiát takarítasz meg vele. Ja, és a babazoknik mind bevágnak a kis lábán, így jobb a kis babatutyi, ami melegen tart, de nem szorítja a lábukat. Jó babázást, öltöztetést!
2011. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen, body, rugi, és overall a tli babának, és én mindenből 62-est vettem, mert az biztos nem lesz kicsi és pár hónapig használhatod majd
2011. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi decemberre várjuk! Én mindkét méretből vettem body-kat (főleg hosszú ujjút, de van egy pár rövid is), rugit és nadrágokat, pulcsikat is.

Az overál az valahol a két méret között van!:)

Én direkt úgy vásároltam,hogy ne kelljen minden nap mosnom. Főleg az elején, amikor örülök,hogy élek!:)

2011. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire számítotok nagy babára, de a mi kislányunk végül 50 cm-rel született. Még jó, hogy nem hallgattam azokra, akik azt mondták többet vegyek a 62-es méretből. Szegénykémen még az 56-os is lógott, így hiába volt egy fél butikra való ruhánk, apa szaladhatott keresgélni még kisebb méretet is. :)


Sok sikert!

2011. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi rengeteg ruhát kaptunk de főleg 62-est, 56-osból meg nem nagyon vásároltam be, mert uyge úgysem hordja sokáig.

53 cm-el született a lányom és 2 hónapos koráig jó volt az 56-os méret.

2 naponta mostam, télen! (Január elsején szültem)

Nálunk a 62-es méret volt jó 3 hétig, mert a lányom van, hogy egy hónapig nem nő, aztán 2 hét alatt 3-5 centiket ugrik.

A legutóbbi mérés alapján aggódom, hogy jó lesz-e a rá a 80-as télikabát (70es kellett, mikor megvettük), mert hirtelen 74 cm lett és hol van még a tél?:D

Majdnem 9 hós kiscsaj anyuja

2011. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát a barátnőmnek alig volt jó a 62-es, nekem meg nagy volt minden 46 cm volt
2011. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!