Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és miben fürdetitek 6...

Hogyan és miben fürdetitek 6 hós babátokat?

Figyelt kérdés
Mi eddig kiskádba helyezhető fekvő tartóban fürdettük de mostmár kinőtte.ma megpróbáltuk ugy hogy kevés vizet engedtünk és teljesen lefektetjük,de így teljesen ellepte a fülét a víz.meg azt sem szereti ha mondjuk aláfogok. hogy fürdessem hogy ne sírás legyen a vége?
2011. szept. 27. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A lanyom 6 hosan a kiskadat notte ki, ugyhogy azota a nagykadban ulo helyzetben pancsikol. Igy meg tudom mosni a felso testet, aztan hasra forditom, alatartok, hogy ne dugja a fejet a vizbe, es ugy mosom a labat, popsijat es nunijat.
2011. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hála az égnek az én lányomat nem zavarja, ha a fülét ellepi a víz. Én a kis kádat betettem a nagy kádba és úgy fürdetek, mert annyira pacsál, hogy úszik minden, viszont még nem ül stabilan, ezért van még a kis kád is. Én elfektetem, és csak a fejét tartom, ha meg hasra fordítom, akkor az álla alá teszem a kezem, hogy ne nyelje be a vizet. Ha már ül a babád, akkor próbáld ülve fürdetni, vagy valahogy szoktasd meg vele, hogy ellepi a fülét a víz.
2011. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónaposan már nem fért el a kiskádban. Azóta a nagy kádba engedek vizet, és belefektetem hanyatt. Nem zavarja, ha a fülébe megy a víz, sokszor a szeme is tele van vízzel, és észre sem veszi. :)
2011. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem ül stabilan,de már mi is berektuk a kiskádat a nagyba mert úszott a szoba :-) akkor megszokatom vele hogy lepi a víz a fülét mert azt meg utálja ha fogjuk. azért is volt jó a tartó,azt imádta nagyon.
2011. szept. 28. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!