Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap fürdetitek a...

Minden nap fürdetitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Az én fiam 5 hónapos, minden másnap fürdik, és kiváncsi lennék, hogy más is csinálja-e így...
2011. márc. 18. 17:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 2 gyerekem van, és mindkettő születésétől kezdve fürdik minden nap. El sem tudnám képzelni, hogy ne így legyen!
2011. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
1éves a kislányom. 7-8hónapos koráig naponta,most már ő is 2naponta fürdik. Arcot kezet popsit,és a hajlatokat megmossuk.
2011. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mi az oka annak, hogy nem fürdetitek őket minden nap?

2011. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg,de szerintem az alapdolgok közé tartozik,hogy minden nap fürdetni kell a babát,hiszen mi is naponta fürdünk,nem?!

Én minden nap fürdetem.

2011. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Végül is az a lényeg, hogy az arca, keze, lába, hónalja, puncija vagy fütyije és a popsija legyen megmosva, de viszont akkor már egyszerűbb rendesen megfürdetni.
2011. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Szerintem is alap hogy mindennap fürdenie kell egy babának!!Most 1 éves a kisfiam,és eddig MINDEN NAP megfürdettük,ha kellett felkeltettük míg kicsi volt és utána vissza aludt!

Miért nem fürdetitek a gyereket?

2011. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Az én fiamnak nagyon kiszárad a bőre a víztől. Ráadásul mivel anyatejes, csak 3-4 naponta kakil, tehát a popija is tiszta többnyire. Én nem hasonlítanám a felnőttekhez a piciket, mivel ők még nem izzadnak, nem "koszolódnak" annyit mint egy felnőtt.
2011. márc. 18. 17:44
 8/36 anonim ***** válasza:
77%

A szülő magasfokú igénytelensége, ha nem fürdeti a gyerekét. Oké, hogy babáról beszélünk, de őt is fürdetni kell. Ahogy egy felnőtt jobban érzi magát egy kiadós tusolás után, úgy egy babát is felfrissít az esti fürdetés. Lehet hogy sír alatta de utána megnyugszik. A fürdetés abban is segíthet hogy nyugodtabban és gyorsabban aludjon el a pici.

Az egy dolog, hogy egy szülő önmagára igénytelen, de ne vetítse ezt rá a gyerekére is.

2011. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
45%

Egyébként meg sztem te is tudod, hogy ez így nem helyes, máskülönben nem tetted volna fel a kérdést.


Nem itt kezdődik a spórolás.

2011. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy úgy szokja meg hogy csak pár naponta kell fürödni és akkor csodálkozik az ember lánya hogy miért nem akar mosakodni a gyerek,de a másik dolog az hogy szerintem a felnőttek sem azért fürdenek mindennap hogy lemossák azt a nagyon sok koszt ami rajtuk van,hanem ez az alapvető higiéniához hozzátartozik!
2011. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!