Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszóalagút - bejön ez a...

Játszóalagút - bejön ez a babáknak? Van értelme?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 27. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. negyed órákat játszott vele az első 2-3 nap. Azóta csak húzgálja meg útban van :(
2011. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves ikreim vannak, meg egy 3 éves lányom, nálunk bejött.
2011. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom és 1.5 éves a fiam. Ritka az olyan nap, hogy ne lenne elővéve, pedig már egy éve megvan... nekünk bejött!
2011. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem is 3 éves a lányom, két éves korában kapta. Lehet, hogy az a baja, hogy egyedül nem izgalmas neki?
2011. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

majd ha érdekel elmondom mert holnap szülinapjára kap egyet, de nem ikeás hanem tescoban vettük, és ennél olcsobb volt nekem amiért tetszett mert van egy tokja amibe vékonyra össze lehet nyomni és a böröndbe is befél nem foglal helyet.


ami biztos hogy a bújkálás a gyerekeknél nagyon fontos. lányom most kezd az asztalalatt átmászni, vagy a székalatt mióta megtanult járni. 1 éves lesz holnap. mikor mászott csak akkor persze átmászott, de mióta jár most újra kezdte. majd elmondom milyen volt.

2011. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Imádják,hatalmas nagy móka,megunhatatlan,már 2 évesek!Egyik legjobb beruházásom volt!(egykének talán nem annyira jön be,inkább ott,ahol többen vannak gyerekek)

Ha megunom a "banánt",én is bebújok oda,hogy köszönöm szépen,én nem vagyok itt,de persze mindig megtalálnak,és rámugranak:DD

2011. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Kérdező, ha több gyereked van, akkor úgy látszik, jó móka ez :)


Ha egykéd van (mint nekem) akkor szerintem vidd el az Ikeába, ott (legalábbis a zuglóiban) a kajálda előtt van egy kis játéksarok, ott ki is próbálhatja, és megnézed, tetszik-e neki.. bár mi is így kaptuk, hogy ott tetszett neki anno (a többi gyerekkel együtt persze), de itthon már nem játszik vele egy éve.

2011. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekünk is van, néha előkerül, helyet ugye nem foglal mert össze lehet csukni kicsire. Én aszondom jó ha van, lucskos időben előveszem, újdonság lesz neki... A macskával is eljátszik benn :D
2011. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kislányomnak, aki szintén egyke nagyon tetszik. Járunk játszóba, ott van és szereti.

De mielőtt megveszed nézz körül ennél sokkal olcsóbban is lehet venni, akár egy sima játékboltban is.

2011. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Több a pozitív, mint a negatív tapasztalat, ennek örülök! Köszönöm!
2011. szept. 28. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!