Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól jellemző a babákra...

Mikortól jellemző a babákra az idegenektől való félelem, meddig tart és pontosan hogyan, milyen mértékben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Főleg tapasztalatok érdekelnének.
2009. ápr. 27. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb. 6 hónaposan kezdődött. Szerencsére elég sokan megfordulnak nálunk és mi is elég mobilak vagyunk, így nem túl erős a kislányomnál ez. Néhány perc ismerkedés után már bárkinek mosolyog, huncutkodik, akár át is veheti bárki tőlem. Persze nagyon fontos számára, hogy közben én is ott legyek és lásson, ha valaki idegennél van. Most 8 hónapos és nem lett erősebb az idegenektől való félelme.
2009. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiamnal kb egy honapig tartott.7honapos koraban.Utanna ugy mulott lassan hogy nagyon ilyedten nezte az idegeneket szegenykem de mar nem sirt,es lassan felszabadult.Persze a mai napig nem vigyorog az idegeneknem,kell neki legalabb fel ora utana mar minden ok.Most 9honapos
2009. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiamnál kb 5 hósan kezdődött. Ha jött hozzánk valaki (akár rokon, akit ritkán lát, akár idegen) elkezdett sírni akkor is ha pl. a kezemben fogtam.

Kb 7-7,5 hós korától kezdett elmúlni és ha valaki nem közeledik felé túl hirtelen, nem "rohamozza" le, akkor már csak figyeli. Persze ha mondjuk engem vagy apát nem lát közben akkor sírás van.

2009. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nálunk 5 hónapos korától van. Nem múlik, kicsit aggódom, most 7.5 hós. Sokat sír emiatt.

2009. ápr. 27. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!