Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babának érdemes e...

10 hónapos babának érdemes e venni hálózsákot?

Figyelt kérdés
Nem használt még hálózsákot de az a baj hogy nem szereti, ha be van takarva. Attól tartók hogy fázni fog éjszaka és megbetegszik.
2011. szept. 28. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom már 2,5 éves , kezdetektől nem viseli el a hálózsákot és állandóan kitakarózik.


Még nem betegedett meg emiatt, nem is hiszem, hogy fog.

Van aki nyáron is dunnával takarózik és van aki télen is vékony takaróval

2011. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lassan már fel fog állni én nem vennék már mert abban nem tud felállni csak elesik.


inkább valami jóminőségü meleg pizsamát zoknival

2011. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erdemes. Mi is most kezdtunk el halozsakot hasznalni, mert a lanyom szinte rogton lerugja a takarot es nagyon sokat "vandorol" ejszaka az agyban. Azt hittem zavarni fogja, de ugy tunik nem, jol alszik benne, en meg nyugodt vagyok, hogy barhova forog, mindig be van takarva. 9 honapos, most egy vekonyabbat hasznal, de tervezek beszerezni egyet telre is, amikor mar nagyobb lesz:)
2011. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már feláll és ezért is, nem tudom, hogy mit tegyek. Van, hogy éjszaka arra ébredünk, hogy áll a kiságyba.
2011. szept. 28. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:

2,5 éves fiam a nyarakat leszámítva mindig zsákban aludt, már a héten elő is vettük. Én sosem jártam be hozzá betakargatni, meddő harc lett volna.

Persze mikor megtanult járni kibontottam a varrást két helyen, amin kifér épp a lába. Kicsi a lyuk,bokánál feljebb nem csúszik fel így a szák a lábán. Viccesen néz ki,mikor ebben vonul fel a szobájába, de nagyon hasznos segítség.

Szóval én csak ajánlani tudom.

2011. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szák=zsák :-D
2011. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is 10 hónapos a kislányom, és most, hogy itt az ősz, újra elkezdtem használni a hálózsákot, mert a fél éjszakát takaró nélkül töltené. Egy viszonylag nagy méretű brendonos hálózsákot vettem a börzén, abban még fel is tud állni, de persze csetlik-botlik benne:) Én éjszaka így nyugodt vagyok, hogy biztosan nem fázik.
2011. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 20 honapos de 11 honapos kora ota csak olyan halozsakba marad meg aminek laba van mert ebbe fel tud allni. Csak zokni kell a labara, hogy ne fazzon. Telen meg vannak hozza felcipzarozhato ujjak es igy meg melegebb de mi sosem hasznaltuk mert nallunk 22 fok van altalaban telen is a szobajaba igy nem kellettek a hosszu ujjak. A takarot lerugja sajnos meg mindig magarol ugyhogy lehet meg jovobe is vennem kell neki a kovetkezo meretet. :(


[link]


[link]

2011. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!