Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idegesít Titekekt ha a játszót...

Idegesít Titekekt ha a játszótéren eteti más a gyerekét? Te viszel le a babádnak enni?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésnél olvastam hogy van akit idegesít ha anyuka a játszótéren eteti a gyerekét (buláta, alma stb)...Titeket idegesít?
2011. szept. 28. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

miért idegesítene?


a lányomat inkább bántja, hogy kifolyik a szeme, hogy mások esznek, ő meg éhezik! (nagy zabás, állandóan enne).

2011. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, engem nem idegesít. Ha éhes lesz a gyerek, egyen, persze, nem ott kell tálalni a 3 fogásos ebédet, de egy kis gyümölcs majszolás teljesen jó. Tőlünk messze van a játszó, hülyeség lenne hazakutyagolni azért, hogy egyen egy almát, aztán vissza...

A "kunyizás" viszont idegesít, főleg, ha olyan gyerek kér, akit reggel kizavarnak a játszóra és csak este szedik össze. De akkor is inkább az anyjára vagyok mérges.

2011. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Dehogy.

Inkább az, ha az enyémet megkínálják, de kézből. Legszívesebben visszautasítanám. A gyerekeknek is kijár az igazi kínálás. Vagy inkább sehogy.

2011. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miert zavarna? Ha ehes a gyerek, akkor egyen. Nalunk is van mindig kaja, de csak az etkezesi idokben kap enni eppen ott es ahol vagyunk, de nincs nassolas, mert akkor nem eszik rendesen.
2011. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

határozottan NEM!

Kinek,mi köze hozzá? majd azért fogok hazaszaladni egy kis tízóraiért, mert más zavar , h eszik a kicsim!

Próbálna szólni az ilyen, de csak otthon nagy a szája...a téren meg játssza a mosolygós anyukát biztos!

2011. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Idegesíteni éppen nem idegesít, csak időnként gondot okoz. Kislányom szójaallergiás, és gyakran megkínálják ezzel-azzal. Csakhogy szinte mindenben van szója. Így mindig viszek magammal neki való kaját, hogy ne maradjon hoppon, ha más eszik.
2011. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eddig eszembe sem jutott hogy van olyan anyuka akit ez zavar :))) ezért kérdeztem meg :)
2011. szept. 28. 15:15
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Vannak anyukak, akiket az is zavar, hogy mas levegot vesz.
2011. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem idegesít, nálunk mindenki hoz ezt-azt a gyerek(ei)nek.

Meg is kínáljuk a többieket, meg jönnek maguktól is a kicsik, megkérdezzük az anyát hogy lehet-e, aztán adunk a gyerkőcnek.

2-3 órát is távol vagyunk nyáron a lakástól, enni-inni, pelenkát, váltóruhát minden normális ember visz - szerintem.

2011. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem csak azért zavar mert az én lányom egy kákabélű és persze mindig előadja a szegény éhezőt akárhogy tömöm meg otthon...és ilyenkor odamegy "kunyizni" persze a legtöbb jóérzésű szülő megkínálja ha olyan a kaja ami nem egy adagos pont (szóval nem a bébiételre gondolok vagy ha egy darab alma van).

Aztán bekajál és otthon meg a finom egészséges ételt le se...ejti :(

Ha meg egy adag van a szülőnél akkor is odamegy és mehetek utána "leválasztani" a kajáról.

Persze viszek én is neki enni-inni de mindig a másé kell.

Ha félrevonulnak egy padra vagy úgy van fordítva a babakocsi hogy nem látja hogy a másik eszik, akkor semmi gondom a dologgal.

Egyébként meg eszembe se jutott hogy ez gond lehet mivel az első gyerekem ( a fiam) a mai napig rossz evő és sose kért senkitől enni sőt még ha kínálták se fogadta el sose és ez mai napig így van.

2011. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!