Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb es egeszsegesebb...

Melyik a jobb es egeszsegesebb babaeteto szek?

Figyelt kérdés
anyosom fabol akar neki venni de nekem nem tetszik mert ugy gondolom hogy az ojan mint egy vago deszka nem lehet rendesen le pucolni.nem? mert bele ivodik minden a faba.gondolom. 7 honapos kislany anyukaja.
2009. ápr. 27. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon szar a fa! Műanyagot vegyél, ami tisztán tartható és van hozzá öv is, kiesés gátló, a tálcát leszedheted stb...

sokkal praktikusabb, és biztonságosabb, kényelmesebb nekik!

Sógornőm fából vett,"mondván jól járt hogy olcsóér vette", hát nagyon megbánta, meg van őrülve a miénkért!

2009. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Az én lányomnak az én régi fa etetőszékem van, tökéletes.
2009. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nekem fa van.Semmi bajom vele,ugyanúgy tisztán tudom tartani.Nekem azért tettszett meg mert kisasztal és kisszék is egyben.
2009. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

A faetető szék asztallapja is lemosható anyaggal van bevonva. nem hiszem, hogy a takarítása különösebben macerás. Az inkább a hátránya, hogy kis lakásba nem való, mert sok helyet foglal, és használaton kívül sem lehet összecsukni. Szerény véleményem szerint az etetőszék is azon tárgyak közé tartozik amiből nem feltétlen muszáj a leghiper kakukkosat megvenni. A legegyszerűbb szerkezet is bőven megfelel a célnak, Az Ikeában kaphatók pl. ilyenek.


[link]


[link]

2009. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hugom etetőszékét örököltük meg!Fa!Simán lehet tisztítani,semmi gond vele!Én 2 naponta áttörlöm mosószeres vízzel!
2009. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi is fát vettünk, van hozzá öv is és tálca is, és az ülőrész nem fából van, nagyon jól lehet tisztítani, és nekem masszívabbnak tűnik. A keresztgyerekeimnek is ilyen volt, és imádták később is, amikor már asztal és kisszékként funkcionált. De attól még nem mondom, hogy szar a műanyag, én azt nem próbáltam, mert nem volt szimpi.
2009. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves lepontpzó!


Ha neked se a műanyag, se a fa szék nem jó, akkor mibe ülteted a gyereked????

2009. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a segitsegeket a valaszokat. (nem en pontoztalak le). minden jot neketek es jo izzu papikazast a szekben!!
2009. ápr. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!