Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek kenguruja van pierre...

Akiknek kenguruja van pierre cardin?

Figyelt kérdés

[link] Ez a fajta kengurus anyukák érdekelnének.Milyen jó ?Szeret benne lenni a babátok?

A kendős és kenguru ellenes anyukák válaszára most ne haragudjatok de nem vagyok kíváncsi.Köszönöm.


2011. szept. 28. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen van nekünk is.Utálta a kisfiam,soha nem maradt meg benne.Míg picike volt a felső pántja pont a fejénél volt,semmit nem látott ki belőle.Most 8 hónapos,most kilátna belőle de bele sem bírom tenni.Már nagy hozzá én megbántam,hogy megvettem.... :(
2011. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Bocs, hogy nem egészen a kérdésedre válaszolok, de én is pont ezt a kengurut néztem ki magamnak a neten, aztán megnéztem élőben és nem igazán tetszett. Aztán kinéztem egy másik fajtát, megrendeltem a Brendonba (ahol nem kell megvenned, akkor sem ha megrendeled, legalábbis nálunk így van), megnéztem és ez sokkal jobban bejött, a fiam is szeretett benne lenni, elég sokáig használtuk. Az új ára akkor húszezer körül volt, de én a teszveszen 7.000,- forintért vettem.

Én ilyet vettem:

[link]

2011. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Bocs a válaszért, mert nem vagy rá kíváncsi, de azért leírnám... Mi kaptunk egy kengurut (ráadásul egy Baby Björn-t!), és a babám utálta, és én is. Nem volt benne tartása, csak lifegett jobbra-balra. Nekem meg kényelmetlen volt. Akkor gondoltam, hogy nézek valami másfajta hordozóeszközt. Először más kengurukat néztem, de mindegyikben "összelöttyedt" a gyerkőc. Aztán véletlenül olvastam egy cikket, hogy a kenguru nem is igazán jó. Akkor gondoltam, hogy kipróbálok egy csatos hordozót. És sokkal jobb volt! A babámat még egy éves korában is simán hordoztam - akár több óráig - kényelmesen a hátamon. Úgyhogy én azt mondanám, hogy kengurut inkább ne!

Elnézést kérek, hogy kenguru-ellenes választ írtam, de gondoltam elírom a saját tapasztalataimat...

2011. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!