Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek parketta van a lakásba...

Bogyo110 kérdése:

Akiknek parketta van a lakásban hogy oldják meg a kuszást-mászást?

Figyelt kérdés
8 hónapossak vagyunk ma és tegnap óta nekiáltunk kúszni de a mi lakásunkban mindenhol fa parketta van .És mivel most már nem marad meg a pléden ezért megy minden felé de félek hogy felfázik!Van rajta egy body meg egy vastag plüss rugi ez igy elég? ja és 22 fok a lakásban!
2011. okt. 6. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár az enyém még még nem mászik(2 hónapos), én is ezen gondolkodom, mert a nagy szobában nálunk is parketta van.. Ezeken felül szerintem még nyugodtan adhatsz rá egy vastagabb nadrágot, mert a kúszásnál leginkább a térde a "veszélyeztetett".. :-) Vagy hallottam vmi térdvédőről kifejezetten babáknak ilyen esetre

A h

2011. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meghülyült a gépem...

A hőfokkal semmi baj szerintem az általad leírt ruházat miatt :-)

2011. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is parketta van, és rajta szőnyeg.Kislányom már mászik, egyik szobából a másikba.Már kimászik utánam a konyhába is, ahol csempe van, és nálunk is csak 22, 5 fok van.Hosszú ujjú body, és harisnya van rajta.De mivel olyan fürge, és annyit mozog, nem hinném, hogy megfázna.A kezeit viszont mindig letörlöm popsitörlővel, mert hiába vigyázok a tisztaságra, valamit mindig összeszed.Már egy hónapja mászik, 4 hónapja kúszik, és nem fázott még meg.Annyi, hogy sűrűbben kell felsöpörni, felmosni.Ha beindul nagyon, menni fog mindenhová, mert érdekli.Kislányom se marad már meg a szobába, egyetlen percre sem.
2011. okt. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most egy hosszú szárú-ujjú napozó van a lányon zoknival, laminált padló-kő van a lakásban. (20,5fok, nyitva minden ablak egész nap)

Egy percig nem áll meg ha beindul, jön megy.

Dédinél az ülőpárnákat leteszi ugyan neki, arra ülteti le, de a kishölgy arrébb megy róla, és a kövön csücsül inkább. Eddig betegségmentes:)

A koszt is csak fehér zokniban találja meg:)

8hónapos a kicsi lány.

A fiam meg zokniban rohangál(27hónapos) a szobában, a köves helyre kapott papucsot, most annak a "használatát" tanulja.

2011. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányom 7 hónapos, most kezd kúszni, meg próbálgatja a mászást, és gurul is. Nálunk a nappali-konyha-étkező egy helység, csak a nappali részen van szőnyeg. Őnagysága rendszeresen lemászik a járólapra. Nem tudok vele mit csinálni, nem kötözhetem le. :)

Amikor már kezd lehűlni a teste, akkor visszateszem a szőnyegre, egy ideig megint elvan ott. De úgyis lemászik. Mást nem tudsz csinálni, mint felöltöztetni. :)

2011. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nálunk mindenhol kő van, én is jól felöltöztetem és egy plédet is letettem. De arról lemászik. :)
2011. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nappaliban habszivacs puzzle van, persze ha valamit meg lát akkor kúszik oda, de ha éppen eljátszogat valamivel akkor azon van. A szobájába tegnap vettem egy 150x200as szőnyeget. Nálunk is mindenhol parketta van. Én szoktam rá adni kisharisnyát.
2011. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!