Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos a kislányom, és...

5hónapos a kislányom, és szeretném a hajam befesteni, de félek, hogy nem fog hirtelen megismerni. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szőkéről szeretnék váltani, vagy barnára vagy vörösre..
2009. ápr. 27. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h ne ismerne meg. amugy a hangod es az illatod az elsodleges neki
2009. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg fog ismerni, ne aggodj! Az enyem is csak nezz, ha mondjuk vizes a hajam, vagy torulkozo van a fejemen, de ketsegkivul megismer.
2009. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom kb. 1 éves volt, mikor elmentem melíroztatni, és sajnos vörös helyett szőkés melír lett a hajamban. Hát az én kislányom még sírva is fakadt, és legalább 10 percig nem tágított a nagypapája kezéből. Aztán persze megbékélt velem.

A kisfiam most 15 hónapos, és most festettem vissza a hajam szőkéről barnára. Ő csak csodálkozva nézett, de mikor megszólaltam már mosolygott rám:)

De a te babád még kisebb, de azért készülj ilyen hasonló reakciókra. De lehet, hogy nem is nagyon fogja észrevenni.

Sok sikert!

2009. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen örökös hajszínváltogató vagyok amióta festem a hajam. Mióta megvan a fiam, voltam már sötét szőke, fekete, megint szőke és vörös. Mindig megismert :)
2009. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőméknél történt egy kis baleset,a lényeg,hogy tiszta korom lett az arca.Amikor ment a szobába a kislányáért,elkezdte a sírást.Bezzeg a nénikéje nem szólt volna neki,hogy mossa már megXD
2009. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!