Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak az 1 éves unokahugom...

Mit adjak az 1 éves unokahugomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, amit később is őrizni fog, hogy ezt tőlem kapta... valami egyedit :)
2011. szept. 29. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
egy éves gyerek nem tud őrizgetni bármit is, nem értékeli. inkább olyat vegyél neki amivel szívesen játszik.
2011. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem úgy gondolta, hogy a baba most őrzi meg :). Szerintem egyrészt vegyél neki valami pici csörgős-zörgős izét aminek akkor örülni fog nagyon. (régebben pl a H&M-ben voltak nagyon aranyos csörgős szirmú virágok)

A maradandó pedig lehet, fülbevaló vagy picike medáll. Esetleg borostyán lánc (ha olyanok a szülők, hogy szereti vagy még nincs). Aztán az én kisebbik lányom anyukámtól 8szintén hasonló ötlet vezérelte) kapott egy nagyon aranyos falvédőt.

Esetleg egy szép csajos lámpa, vagy babaétkészlet 8ezt általában megőrzi az ember és nosztalgiával gondol rá később). Vannak nagyon szép tányérok is (nem a műanyagra gondolta, hanem olyanra amiből ugyan később kezd el enni, de meglesz még 30 évesen is (nekem megvan még). Nosztalgiával gondol rá, hogy az első szülinapjára kapta :)

Most hirtelen ennyi jut eszembe, de ha még lesz ötletem írok.

2011. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek pl nagyon cukik:


[link]


vagy neki is szép termékei vannak:


[link]

2011. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha már az ékszereknél tartunk, akkor viszont vehetnél neki olyan nyakláncot, ami a fogzásra való, vmi homeopátiás dolog. (gyöngyből van összefűzve, és nem fáj tőle a foga) nem tudom hogy hisztek e amúgy az ilyenben.
2011. szept. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogzásra való lánc az a borostyánlánc :)
2011. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!