Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fekszik le este és...

Mikor fekszik le este és mikor kell 14hónap körüli gyerköcötök?

Figyelt kérdés
Kislányom este fél 8kor már alszik, mert egyszerűen muszáj letenni aludni, mert álmos és el is alszik rögtön. De reggel 4kor felébred és 1-1.5órát forgolódik az ágyban és nem tud visszaaludni. Nem tudom h most azért mert beteg volt (még most is folyik az orra) vagy azért mert kialudja magát. Ezt kb. 1hete csinálja, előtte ugyanekkor feküdt le este és aludt 6ig. Szerintetek mi lehet?
2011. szept. 30. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15hónapos a kisfiam,este 8-8.30 alszik el és reggel 6.30-7 körül kel.De éjjel 1-2 felkel és eszik.
2011. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia a kisfiam most 14 .5 honapos, amig napi 2x aludt, ugyanezt csinálta mint a te babád, de amiota csak nappal 1x alszik 1-fél4ig, este fél8kor vacsi, fürdés, 8-fél9 kor betesszük ágyikoba cimival és reggel 7ig alszik, persze van hogy fél6 körül felébred ilyenkor gyorsan tea cumi és sok ima:) visszalaszikmég 7ig, most ö is náthás volt, de amiota a baby luuf balzsammal bekenem a mellkasát éjjelre azota alszik, mert kap levegöt, nagyon jo, probáld ki. és nappal már csak egyszer aludjon, nálunk 3 nap alatt megszokta.
2011. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a lányom is márcsak egyszer alszik max 1,5 órát(ma pl 3/4 órát) ebéd után. este 21-kor alszik el és reggel 7,30-8körül kel.
2011. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, érdekes amit írsz, mert az én gyerekem 1 hete uezt csinálja, pedig előtte végigaludta az éjjeleket, volt hogy csak 9kor ébredt, most meg...:-(


Mi tegnap este már nem hagytuk, hogy elaludjon, csak fél9-kor, és így "csak" 6kor kelt fel, de hajnalban akkor is kért enni, csak vissza is aludt a tejcsi után, hál istennek...de mondom 1 hete nekem is felébred, tej, és utána nekiáll játszani, őrület...

Remélem csak átmeneti ez a dolog, mert ki akar hajnalban babázni?? :-DD

2011. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia, 15 honapos a kislányun. este 9.30 korul megy aludni és reggel 9-10 korul ébred fel. napkozben legtobszor 1x alszik 1,5-2 orát
2011. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél 9-9-től reggel ugyanaddig. Tehát 12 órát alszik.
2011. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 15 hónapos a kislányunk, és este fél 9-től alszik általában fél 7-7-ig. Napközben még 2x alszik, összesen kb. 2,5-3 órát.
2011. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!