Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeg amin nem csak 3...

Játszószőnyeg amin nem csak 3 izé lóg középen, hanem van rajta tükör, zizeg, csörög vagy zenél alul is ahol a baba fekszik?

Figyelt kérdés
Van ilyen? Kinek milyen játszószőnyege volt/van?
2011. okt. 26. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! A tinylove babaszőnyegeket tudom neked ajánlani. Nekünk is olyan van. Nagyon szeretjük.

[link] Ilyenre gondolok.

2011. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha köszi ilyesmire gondoltam a tükröt látom, azon kívül mi van még alul?
2011. okt. 26. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
szia, nekünk is ez van, imádja, alul van egy rejtett duda, kihajtható néhány fül, kiáll pár anyag, világítanak a virágok amikor zenél.2 állású a zenekapcsoló, mindkettő alatt több zenét játszik egymás után.
2011. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van, 2 hósan kapta a játékhidat 6hósan levettük róla de az alját még mindig szereti és használja. Van rajta tükör zizegős virág, csipogós virág, csipogós méhecske, zsebek. Én is szeretek vele játszani :) és jó a párnára feküdni :).

2011. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez is cuki de ezeknél sose értem hogy az a nagy párna (fej alakú) ott középen az mire szolgál?? arra kéne feküdjön a baba? szóval oda kerül a feje??
2011. okt. 26. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ez van, rejtve van a tükör, csörög a lába a zsiráfnak a macska lába csipog, zörgőspapírral van pár része. A kicsik szeretik. Nekem ív meg talp kéne hozzá, azt sikeresen eltörte a nagy:D

2011. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na ilyenünk volt az első babánkkal...most megfogadtam hogy ilyet soha többé...tök drága volt és úgy ahogy írtad a talpa semmit se bírt!! Egyszer kétszer nekigurult a 4 hónaposom és már dölt is össze :((( Több bosszúság volt vele mint haszon. Kár amúgy mert a színeit meg az anyagát imádtam.
2011. okt. 26. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Fehn bébi játszószőnyegünk volt, ajándékba kaptuk, anno a Brendonban 15-16 ezer körül árulták. Van rajta tükör, zizegő, csörgő, zenélő kiegészítők, plusz a tornázó rész.


Ilyen:

[link]

2011. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:


[link]


4 játék, az egyik zizegős, a labda érintésre zenél. Tükör van rajta, csipogó elrejtve, csörgős papír, rágóka, stb.stb.. De csak úgy nézegetni is szereti mert sok színű ,aranyosak a figurák és többféle anyagból van így símogatni is szokta.Nekünk bejött!:)

2011. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia, mi kölcsönbe kaptunk egy alap játszószőnyeget és különböző plüssöket kötöttem rá, egyszerű cipőfűzővel, mert az nem oldódott ki és utána le tudtam venni és ki tudtam őket cserélgetni, nagyon szerette.
2011. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!