Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fischer price zenélő vonat...

Fischer price zenélő vonat (állatos-tologatós) való egy 18 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom nem nőtte-e már ki?A leírás szerint 12-18 hósnak,de én úgy gondolom egy másfél éves is eltologathatja,főleg hogy zenél,mozognak rajt az állatok..
2011. szept. 30. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a játékot, de az én lányom (majdnem 3 éves) a mai napig játszik a formaevőkkel, meg ezekkel a pakolgatós játékokkal. Van zenélő nyomkodós húzkodós fajta formaevő vonatunk is (nem fisher pr), azt is szereti még mindig.

Nem gyagyás a lányom, vagy ilyesmi :) Játszik a korosztályának megfelelő játékokkal is, csak a kistesó miatt vannak elől a régi játékok is, és együtt szokták pakolászni :)

2011. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 19hós a fiam, és rajong a kiskocsikért. Meg bármi jöhet, aminek kereke van. DE ennyiét szerintem nem éri meg ez a vonat! Ők még nem értékelik, h ez egy drága ajándék. Nemrég kaptunk egy "sánta" autót, de annak is úgy örült, mintha vadi új lenne. Csak az számít, h neki legyen újdonság. Inkább vegyél valami olcsóbb vonatot, meg külön olyan állatos "táblát", amin ha megnyomja az állatot, akkor hangot ad ki.

Amúgy én már rájöttem, h semmit se jelent, h milyen kort írnak egy játékra rá. Pl. a tanulókutyust a mai napig nem tudja használni rendesen, csak a szivet nyomkodja, mert ugye az villog, hiába mutatom neki a többit is. Pedig 6hótól javasolt! Van vasútunk sínnel, ami másfél évtől van, de egyszerűen nem érzi hogyan tolja a sínen. A fürdősjátékra meg 3évtől van írva, azt meg imádja, és tudja is használni.

Te tudod mi a jó neki, ha szerinted szeretné, akkor vedd meg.

2011. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én sem akarok sok pénzt kiadni,ezért a vaterán néztem!Dehogy adok ki tízezreket!Abból inkább veszek háromfélét..Én is néztem vasutat,de úgy gondoltam még nem olyan finom a kézmozgása,hogy azt tudná tologatni.
2011. szept. 30. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!