Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babák anyukái!...

Hasfájós babák anyukái! Nektek a Milupa Pepti bevált?

Figyelt kérdés
Amikor haza jöttünk kezdésnek Milupa HA startot írtak fel ami megfogta a székletét,utánna kapott Milupa Komfortot de az se nagyon vált be.Most váltottam ki a Peptit.Kinek hogy vált be?Folyamatosan lehet adni?
2011. szept. 30. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

1 éves koráig azt kapja a fiam, de nem tudom, hogy attól múlt-e el a hasfájása, mert akkor volt 4 hónapos, mikor kezdtük.

De azt nem hasfájásra írják fel, hanem tejallergiára, azt tudtad?

2011. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az jó...Szerdán megjártuk az ügyeletet ez a hasfájós dolog miatt,ott írta fel a doktornő.Akkor ne is adjam neki?Baja nem lehet tőle ugye?
2011. szept. 30. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:

és nem mondta a doktornő? Nagyon kedves... erről azért kéne tájékoztatnia.

Nem lehet tőle semmi baja, csak azért írtam, mert gyanús volt, hogy nem tudsz róla, és azért jobb tudni. Ez egy nagyon drága tápszer teljes áron 3000 körül van a 450 grammos, akkor szokták felírni, ha tejallergiás tünetei vannak a babának. Ez lehet hasfájás is, de inkább ekcéma, állandó híg széklet, hasmenés, súlyos esetben véres széklet szokott lenni.

Néha adják olyan babáknak is, akiknél a családban előfordult ilyen allergia, akkor rögtön ezt szokták írni.


Jobban le van bontva benne a tejmolekula, így ha arra érzékeny, könnyebben emésztheti.

Az íze nem valami jó, bár a fiam eszi. 2-3 hét múlva volt eredmény.

Nyugodtan add, én örültem volna, ha nem kell orvosról orvosra járnom, hogy végre felírják ezt (valóban tejallergiás). 6 hónaposan szokták javasolni a HA kipróbálását.

2011. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

és ha szopik is, minimalizáld a tejfogyasztást.

jobbulást a picinek

2011. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2011. szept. 30. 20:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Tejcsi /sajnos/már nincs..Az árával nem lenne gond mert a dokink kiírja így 1125Ft a Komfort ami 600grammos receptre 2100Ft.Ha ártani nem ártok vele akkor adom neki és meglátjuk mi lesz!Mégegyszer Köszönöm!
2011. szept. 30. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi hasfájásra kaptuk,csak ettől múlt el a hasfájásunk 2 hónaposan kezdtük ezt enni azóta is ezt eszi 3 hónaposak vagyunk.Semmi baja azóta,nekünk olyan volt a hasfájás mint a nagykönyvben:( semmi nem használt,sem homeopátia,semmi csodaszer.akkor lett teljesen jól a babám amikor erre a tápszerre váltottunk.igaz nekünk mondta a dokinéni,hogy tejallergiásoknak való,de próbáljuk meg.
2011. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!