Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babánál homeopátia...

Hasfájós babánál homeopátia bevált?

Figyelt kérdés
6 hetes, és elég sokat szenved(ünk).Az Infacol nem használt, most Chamomilla ch5-öt kap
2010. márc. 21. 05:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém is ebben az időben volt hasfájüs. Nekünk az Infacol is bejött, de a Mecsek Baby kamillás tea is. Próbáld ki. Mi most már 8 hetesek vagyunk és elmúlt.
2010. márc. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi is 8 hetesek vagyunk, nekünk idáig a chamomilla 15ch vált be, a viburcol kúp is, de attól nem tud kakilni. A gripe water és az infacol is segített. Sajnos még nem múlik, remélem hamarosan túl leszünk rajta. Kitartást Nektek is!
2010. márc. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is tömtem belé a homeopátiás bogyókat, úgy vettem észre, hogy nekünk rontott a helyzeten. Ami nagyon bevált a Gripe water, jól megfinogtatja, jön a kaka is, és megkönnyebbül. Minden kaja előtt infacolt adok. Bár így is van, hogy nehezebben múlik, de én is reménykedem, hogy az idő megoldja.
2010. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Hát, sok változás egyelőre nincs nálunk, majd meglátjuk...

Remélem három hónapos korára elmúlik..

2010. márc. 24. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!