Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babáknál mikor...

Alinaaa kérdése:

Anyatejes babáknál mikor kezdtétek a hozzátáplálást? Kóstolgatást? (Bátrabb anyukák? )

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

4 hót betöltötte, aztán volt egy 4 hetes fosás (doki azt mondta ebben a korban normális) akkor maradtunk a répa, paszternáknál hetekig, aztán 5 hót betöltötte már mikor elkezdtem mást is neki.

szerintem semmit nem számit hogy tápszeres vagy anyatejes, ha apszeres lett volna is így csinálom.

2011. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
3,5- 4 hónaposan. Először gyümölcsöt (almát) kapott keksszel,majd fokozatosan a többi étkezést is kiváltottuk.
2011. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Védőnői, gyerekorvosi nyomásra 4hó. Ha a belső hangomra hallgatok, akkor megvártam volna azt a "te mit eszel anya?" nézést:-)az olyan 5hós korban jött.
2011. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
4 hónaposan almát kezdett kóstolni.
2011. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A héten kezdtük, 4,5 hónaposan. De ez még ahogy írtad csak kóstoltatás, szoktatás a kanálhoz. Nem akarok még szoptatást kiváltani, és nagyon keveset kap almából. Azért kezdtem el neki, mert a fiammal 6 hónaposan kezdtük, és legalább 1 hónap volt mire egyáltalán elfogadta a kanalat.
2011. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jól megfogalmazta az egyik válaszoló,

"orvos, védőnő nyomására 4 hónaposan"


csak én 2 kiskanállal adtam neki aztán több mint egy hónapig pihentettem a dolgot :) 5 hónapos korában elkezdtünk rendesen kóstoltatni, 6 hónapos korában pedig a hozzátáplálást

2011. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
3,5 hósan, de csak almát.4 hónapot betöltötte, jöttek az üveges bébiételek.Az elején nehezen ment a kanállal evés, néha hígítva adtam neki üvegből.
2011. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
4 hónaposan kezdtük és semmi baj nem volt,sőőőőőőt!:)
2011. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5,5 hónaposan.
2011. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!