Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném elhagyni a reggeli...

Szeretném elhagyni a reggeli szoptatást, de mit adjak helyette? Nagyon válogatós a babám, a Sinlac és a Milumil nem ízlik neki.

Figyelt kérdés
Melyik az a tápszer, amit szívesen elfogadnak, aminek jó íze van?
2011. szept. 30. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Mildibé vált be.Nekem is elég válogatós a cseppem.Ez enyhén édeskés.A Milumil ízetlen.Szerintem a Sinlac túl édes.
2011. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi idős a baba. Natúr joghurtot nem ehet még? (nyers gyümölccsel ízesítve)

Nekünk bejött a Sinlac. Kipróbálhatod úgy is, hogy teszel bele olyan gyümölcsnek a levéből, amit egyébként szeret.

2011. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Mildibének, (ami mostmár sárga dobozos Milupa) van a legjobb íze. Amúgy menyi idős a baba? Nem kötöszködés képpen, de nem látom sok értelmét hogy a szoptatást tápszerrel akarod kiváltani, mert az végül is ugyanazt a célt szolgálja, csak akkor már az anyatej jobb. Vagy esetleg nincs elég tejed már? Vagy már "idős" a szoptatáshoz?
2011. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

11 hónapos. Egyelőre tervezgetem az elválasztást, de még nem tudom hogyan legyen. Azért kérdeztem, mert napközben már csak az elalváshoz kell, reggel viszont még tényleg eszik.


Úgy érzem, ha nem választom el pár hónapon belül, utána nem fogom tudni meghozni ezt a döntést. Már most sem tudok ellenállni neki, amikor huzogatja a pólómat... Még jó, hogy kap cicit:) De úgy érzem, nem mehet a végtelenségig, szóval tervezgetek...

2011. okt. 2. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!